anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Altus-Rms

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Witam, dostałem E-mail od firmy Altus-Rms. Z numerem sprawy (004/477/00 417) numerem konta bankowego i jeszcze inne moje dane, jak i jakieś osoby prowadzącej. Niestety jak pisałem do nich e-mail nie dostałem odpowiedzi na temat tego. Według e-mail mam czas na wpłatę do dziś niestety nie wiem, czy to jest prawdziwe i czy mam to opłacać. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A zalegasz Allegro albo wypłacili rekompensatę z POK?

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że było coś z Pok, ale nie jestem pewien tak na 80% mogło coś być. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To możliwe że Allegro oddało do firmy windykacyjnej.😐

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Właśnie jak czytałem to współpracują z tą firmą, a nie chce później, aby się okazało, że sobie procent naliczą i wyjdzie im z 20 tysięcy. Więc chyba lepiej, abym to zapłacił tak? Pisali do mnie na SMS oraz na e-mail. A nie chciałbym też, aby się okazało, że to jakieś oszustwo czy coś.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz o tej godz nikt tu ci nie odpowie z moderacji ani na czacie, dopiero rano, więc zaczekaj do rana i upewnij się na 100%: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Niby mogę, tylko że 1 marca napisali, że mam 3 dni wczoraj gdzieś wieczorem przeczytałem stwierdziłem, że rano to ogarnę i niestety zapomniałem i dopiero teraz sobnie przypomniałem, więc niby mam dziś ostatni dzień na zapłatę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę ze do rana warto poczekać i potwierdzić ale sam zdecyduj.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@XiaoShop ponieważ masz kilka kont na Allegro nie mogę odnaleźć tego, którego dotyczy ta wiadomość. Najlepiej, więc jeśli skontaktujesz się z nadawcą tej wiadomości - firmą Altus pod numerami telefonu: 

22 319 85 14

22 319 85 11

22 319 85 10

22 319 85 29

22 319 85 21

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów