anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamówienie a jakość sprzedaży

SklepFLS
#1 Nowicjusz#

Witam,

Anulowałem zamówienie (były powody). Towar nie został wysłany, a klient zaakceptował anulowanie zamówienia. Kasa zwrócona i ... wszystko wydaje się super. Ale w jakości sprzedaży problem. Nie wpisałem nr listu przewozowego, bo nie było potrzeby zamawiać kuriera, drukować etykiety itd. Brak wpisu nr. przesyłki = obniżka jakości sprzedaży. Na czacie uzyskałem informację, że mogę złożyć wniosek o zwrot prowizji, to wtedy takiego zamówienia nie liczą do jakości sprzedaży. Ok, myślę sobie logiczne. Niestety nie mogę złożyć takiego wniosku, bo jestem początkującym sprzedawcą i nie mam naliczonych prowizji. Ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SklepFLS podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SklepFLS
#1 Nowicjusz#

Oczywiście,

Podaję nr zamówienia: 0836c991-cf59-11ec-8240-51c84dfafc6a

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SklepFLS przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Prowizja nie została naliczona, dlatego nie możesz złożyć wniosku o jej zwrot. Jeśli chodzi o jakość sprzedaży to przykro mi, ale otrzymałam informację, że nie mamy podstaw, aby wykluczyć to zamówienie. Na przyszłość w takiej sytuacji poproś kupującego o anulowanie zamówienia, wówczas nie będzie liczone do jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepFLS a czego oczekiwałeś , jako sprzedawca nie masz mozliwości anulowania zamówienia , możesz zmienić tylko jego status , ale w dalszym ciągu nie wywiązałeś się z umowy / transakcji /

oznacz moderatorów