anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamówienia jako sprzedający

Piotrekdy
#2 Obserwator#

Dobry wieczór.

Sprzedałem przedmiot poprzez Allegro Lokalnie lecz niestety zaistniałe sytuacje spowodowały, że nie jestem w stanie go dostarczyć do kupującego. Chciałbym zwrócić pieniądze. Nie wiem w jaki sposób załatwić tę sprawę. Czy po prostu czekać na wniosek o kupującego? Już go powiadomiłem aby zgłosił coś takiego do Allegro. Prosiłbym o informacje jak postąpić w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pulkownik66
#19 Nestor#

@Piotrekdy niech ci poda dane do przelewu na jego konto i po sprawie, potem możesz wystąpić o zwrot obsługi transakcyjnej.

oznacz moderatorów

Piotrekdy
#2 Obserwator#

Dostałem maila, że kupujący złożył wniosek o zwrot kosztów jednak w sekcji "Zamówienia" na allegro nie ma tej aukcji.
Na Allegro Lokalnie jest jednak nie ma tam opcji zwrotu.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Piotrekdy Dlatego z Allegro Lokalnie musi Ci podać dane do wpłaty zwrotu

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Piotrekdy  Al lokalnie to całkiem inna bajka. Zwróć mu  na podane przez niego konto.

wpłacone pieniądze wypłać sobie.

https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/rozliczenia

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Piotrekdy  Poproś kupującego o numer konta do  zwrotu wpłaty i dokonaj zwrotu. Opłatę allegro i tak Ci naliczy. Tak będzie najłatwiej.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Piotrekdy W zasadzie kupujący może się domagać wysłania kupionego przedmiotu, powinieneś się z nim dogadać. Zwrot kasy, już ci wszystko napisali @pulkownik66 @ifonka-zaba 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Piotrekdy Pieniądze oddaj tradycyjnie, zwykłym przelewem, a o anulowanie prowizji możesz poprosić Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz potwierdzenie przelewu zwrotnego.

oznacz moderatorów