anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja charytatywna dla Ukrainy

Client:54605489
#1 Nowicjusz#

Mam 2 koszulki bialo-czerwone I Poska flage z autografami Polskiej Reprezentacji w pilce noznej, do tego mam emaila od rzecznika prasowego Polskiej Reprezentacji w Pilce noznej I kilka innych rzeczy chce wystawic to na aukcje a dochod z aukcji przeznaczyc dla Ukrainy, czy jest ktos kto mogl by mi pomoc? Pieniadze z aukcji mialyby byc wpalcone na jedno konto po czym bede przelewane do roznych instytucji, ponoewaz chcialabym pomoc Ukrainca w Ukrainie ale takze Uchodzca, bardzo prosze o szybka pomoc, poniewaz idzie zima I potrzeby sa ogromne.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:54605489, dzięki za Twoją wiadomość. 🙂 Jak najbardziej możesz wesprzeć sprawę Ukrainy. Zachęcam Cię do zapoznania się z tą stroną. Dowiesz się z niej, jak wystawić taką ofertę.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:54605489
#1 Nowicjusz#

Jeszcze prosze mi powiedziec jezeli chodzi o konto to moge otworzyc konto na osobe fizyczna I z niego przelewac na dane grupy? Mam ich kilka jedna w Charkowie, druga w Warszawie trzecia w Szkocji wszystkie niasa pomoc humanitarna.

Chcialabym to co mam wystawic na aukcje ale tak od 26.12.22 na tydzien ale linki do aukcji potrzebowalabym miec juz jak najszybciej zeby skontaktowac sie z mediami I naglosnic aukcje czy jest taka mozliwosc?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:54605489, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Ofertę charytatywną wystawisz tylko przez formularz. Następnie wybierasz cel zbiórki (możesz wyszukać konkretną organizację charytatywną lub zbiórki związane z pomocą Ukrainie).

Gdy w ofercie charytatywnej dojdzie do zakupu, pieniądze ze sprzedaży przedmiotu wpłyną bezpośrednio na konto organizacji, którą wybrałaś. Ty z kolei otrzymasz zwrot kosztów dostawy (jeśli takie istnieją). 

To o czym piszesz wiąże się z koniecznością założenia własnej zbiórki - a to mogą zrobić wyłącznie konta o statusie charytatywnym (firmowe, zweryfikowane przez nas).

Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów