anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja charytatywna WOŚP - dlaczego aukcja została usunięta przez Allegro

Client:75484812
#2 Obserwator#

Dzień dobry,
wystawiłam na aukcję allegro własnoręcznie namalowany obraz. Aukcja była aktywna już kilka dni i zebrała się już ładna suma. Obraz przedstawiał portret psa (w 4 wariantach kolorystycznych). 


Dziś otrzymałam wiadomość, że aukcja została usunięta bo nie spełnia warunków regulaminu. 
"Dzień dobry,

Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Wystawiona przez Ciebie oferta naruszała postanowienia Załącznika nr 17 do Regulaminu Allegro lub Regulaminu ofert charytatywnych na Allegro w ramach 31. Finału WOŚP.

Chodzi o ofertę:

https://allegro.pl/oferta/wow-uszanowanko-obraz-akrylowy-pieselow-40x40cm-13133054786
"
Chciałabym wiedzieć dlaczego moja aukcja została usunięta, jeżeli coś było nie tak, to co dokładnie. Jeśli jednak nie popełniłam błędu, to jak ją przywrócić.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 


oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Uważam że Allegro z aukcjami na WOŚP powinno trochę inaczej podchodzić, tam wystawiają także amatorzy ludzie którzy wspierają orkiestrę i nie są znawcami waszego "pokręconego" regulaminu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75484812 widzę, że napisałaś już do nas w tej sprawie w wiadomości e-mail. Szczegółową odpowiedź otrzymasz w sprawie nr 30789785. Ja mogę podpowiedzieć, że chodzi o wykorzystanie logo WOŚP na zdjęciu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A czemu nie da się wystawić aukcji na WOŚP w dziale motoryzacja -> gadżety? Co tam łamiemy?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 wynika to z Regulaminu WOŚP, zgodnie z nim, Towary z tej kategorii mogą być publikowane w kategorii „Wyjątkowe chwile”

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

 No tak, jest to absolutnie oczywiste, ze jest to kategoria, w której ktoś szuka gadżetów motoryzacyjnych.

oznacz moderatorów