anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja z licytacją czy muszę sprzedać towar

peele
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam taka sytuację, wystawiłem laptopa z opcja licytacji nie dałem ceny minimalnej bo to lekka przesada żądając za nią 50zł do tego prowizja to robi się nie opłacalna sprzedaż.
Ale cena mnie nie satysfakcjonowała więc na ok 5s przed zakończeniem odwołałem wszystkie oferty podając że laptop okazał się uszkodzony aukcja się zakończyła i był komunikat że nie było ofert kupna aukcja była jako zakończona. A po ok 5 minutach dostałem powiadomienie że ktoś go wylicytował za 22zł czyli doszło to sprzedaży. I teraz pytanie czy muszę go sprzedać? użytkownik opłacił towar. jak z tego wybrnąć według mnie jest to błąd allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@peele tak wszystko wina Allegro 😆 możesz zwrócić pieniądze, może kupujący nie pójdzie do sądu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie błąd Allegro, Ty odpowiadasz za ofertę, wg prawa została zawarta umowa i powinieneś się z niej wywiązać. Jednak jak zwrócisz środki, Allegro nic Ci nie zrobi>kupujący może iść do sądu ale czy pójdzie za...22zł?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@peele do sądu może nie pójdzie ale sowitą ocenę wystawi 😆

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@peele A na drugi raz nie wystawiaj od 1 zł tylko wystaw od ceny np. 300 zł > od takiej jaka Ciebie satysfakcjonuje i czekaj na oferty, Prowizję pobiorą dopiero po sprzedaży > a tak ktoś skorzystał > te komunikaty przychodzą z lekkim opóźnieniem > ktoś trafił na sek wcześniej zanim odwołałeś oferty > prawdopodobnie snajper. Oddaj kasę i licz się z negatywem.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@peele Pewnie odwołałeś tylko te oferty które widziałeś a nie przewidziałeś że niektórzy mogą mieć ustawionego "snajpera" i w ostatniej chwili padły jeszcze oferty ,których nie miałeś szans odwołać.

oznacz moderatorów

peele
#8 Zapaleniec#

Zwrócę kasę i zobaczę co się będzie działo dalej. Dzięki

oznacz moderatorów