anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aukcje charytatywne

Picot_2005
#7 Wielbiciel#

Witam. Pierwszy raz wystawiłam przedmiot na aukcję charytatywną WOŚP. Nie wiem czy zrobiłam dobrze ustawiając koszty przesyłki. Wybrałam opcję: Oferta Specjalna Allegro Inpost. Tak trochę na chybił trafił. Nie mogę już tego edytować ani zmienić. Nie wiem nawet czy to jest ustawione prawidłowo. Chciałam mieć więcej opcji dostawy np. Poczta, Orlen. A w tym momencie mam tylko 3 opcje Inpost. To ta aukcja: Szary miś w seledynowym szaliku - Aukcje WOŚP - Allegro.pl Widziałam, że w innych aukcjach WOŚP jest więcej opcji i te koszty przesyłki też są niższe. Chcę wystawić kolejny przedmiot. Proszę o pokierowanie mnie, jak ustawić te koszty wysyłki, aby były prawidłowe. Z góry dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Picot_2005 🙂 Jeśli chcesz dodać inne metody dostawy, powinnaś stworzyć nowy cennik lub edytować istniejący w tej zakładce
Natomiast zwróć proszę uwagę, że w przypadku oferty specjalnej Allegro InPost masz już podane minimalne stawki za przesyłki oraz jest to jeden przewoźnik z dość prostym sposobem nadania przesyłek, zrobisz to w narzędziu nadawczym InPost
Możesz nawet powiązać konta Allegro i InPost, wtedy zamówienia z Allegro będą się zaciągać do Managera.
Jeśli chcesz dodać inne metod dostawy, w zakładce Ustawienia dostawy wybierz Metody dostawy (umowa własna) tam sama ustalasz koszt dostawy (więc polecam sprawdzić zawczasu jak nadać przesyłki i ile to kosztuje dla paczki o odpowiednich rozmiarach). 
Przesyłki będziesz mogła nadać u przewoźników, czyli np. na Poczcie albo na stronie ORLEN paczki. 
Gdy otrzymasz numer śledzenia przesyłki, możesz dodać go do zamówienia na Allegro, aby kupujący otrzymali informację o statusie przesyłki. Tutaj informacja jak to zrobić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗🤗

oznacz moderatorów