anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne wylogowanie

Gajendra
#9 Pomysłodawca#

Dobry Wieczor, od kilku dni niemozliwe jest wystawianie nowych aukcji. Po kilku minutach Allegro mnie wylogowuje. Ciagle logowanie jest mozolne i kontraproduktywne. Co robic? Czy to nowe, kolejne ulepszenie  Allegro czy usterka techniczna?  Z powazaniemj.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gajendra Cześć 🙂 Nie mamy podobnych zgłoszeń, zatem to prawdopodobnie problem z Twoją przeglądarką lub urządzeniem. Sprawdź proszę, czy sytuacja powtarza się w innej przeglądarce. Zaktualizuj ją, wyczyść pliki cookies, wyłącz wtyczki. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Starkrak
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, też mam identyczny problem. Wystawiam 1 produkt i muszę się ponownie logować.

oznacz moderatorów

Gajendra
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje Pani za pochylenie sie nad tym problemem. Czyli "czyszczenie ciasteczek" to antidot na wszystko? Allegro nie moze mi dyktowac, jakie wtyczki moge miec wlaczone. Dodam, ze w Firefox tego problemu - jak na razie - nie ma.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gajendra Jeśli problem występuje wyłącznie w jednej przeglądarce, to coś w niej musi blokować działanie strony. Oprócz wyczyszczenia danych czy przejrzeniu wtyczek proponuję aktualizację przeglądarki lub korzystanie z Firefoxa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Ja też mam ten problem, , dochodzę do wyboru cennika wysyłek i już jestem automatycznie wylogowany . Myślałem ,że to tylko u mnie , ale widzę , że u innych to samo.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Starkrak@maximpreza, czy zastosowaliście się do rady @ko_alka we wpisie powyżej? 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Jutro sprawdzę i się odezwę . Działam na tej samej przeglądarce kilka lat i wcześniej nie miałem tego problemu. Może faktycznie trzeba wyczyścić ciastka.

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Cześć . Dzisiaj sprawdziłem bez zmiany przeglądarki i bez czyszczenia cookies .  Wszystko przebiegło bez problemów.  Najwidoczniej sytuacja z automatycznym wylogowaniem była tylko w tym jednym dniu i samoistnie się rozwiązała . Może ciśnienie było niskie 🙂

oznacz moderatorów

Gajendra
#9 Pomysłodawca#

Nic sie nie zmienilo w tej kwestii. Nadal po paru minutach wylogowuje mnie automatycznie. Ale tylko w Chrome (z ktorego standardowo korzystam). Problemu nie ma w Firefox.

oznacz moderatorów