anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne wznowienie aukcji z tym samym numerem

MAMY ROZWIĄZANIE!
rewizje_eu
#7 Wielbiciel#

Jak automatycznie wznowić aukcje typu "kup teraz" po wyczerpaniu liczby sztuk, ale w ten sposób, żeby nie uległ zmianie numer aukcji?

Próbowałem zrobić to przez zaznaczenie opcji "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk", ale nie dość, że została wystawiona nowa aukcja z nowym numerem, to jeszcze pokazała się dziwna liczba sztuk, której nigdy nie ustawiałem.

Chciałbym, aby po wyczerpaniu liczby sztuk automatycznie wznawiała się ta sama aukcja np. z 5 sztukami przedmiotu. Jest takie coś możliwe z poziomu allgero?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@rewizje_eu odznacz to wznawianie, jak zakończy się oferta, wejdź w zakończone i wznów uprzednio zmieniając liczbę sztuk 🙂

To jedyny sposób żeby zachować ten sam numer, opinie 🙂 i bez cudacznych ilości które się sumują jak dodajesz produkty w trakcie aktywności oferty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
rewizje_eu
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie robię - po każdym zakończeniu wznawiam ręcznie - ale miałem nadzieję, że da się to zautomatyzować 😕

Dzięki za odpowiedź!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@rewizje_eu też to przerabiałem kiedyś, bo po wznowieniu z automatu zmieniało numer, znikały opinie i liczba sztuk z kosmosu 😄

Inaczej tego nie ominiesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów