anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd systemu kolejny raz

ulaabc
#9 Pomysłodawca#
#9 Pomysłodawca#
 
 ‎18-07-2022 13:30
ulaabc_0-1658476752027.png

 

To już kolejny raz. Nie mogę zamówić przesyłki w wybranej opcji ponieważ wyświetla mi się tylko powyższa opcja

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Cześć. 🙂 Jaką metodę dostawy wybrał Kupujący? Podaj mi numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Numer zamówienia 6e708465-08f9-11ed-8d95-adb61e9436a3.

Kupujący wybrał dostawę Allegro kurier in post  w dwu przesyłkach .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc W tym zamówieniu metoda dostawy to Allegro Kurier24 InPost - czyli tak jak poprzednio. Dla zamówień z metodą dostawy Allegro Kurier24 InPost i Allegro miniKurier24 InPost w narzędziu Wysyłam z Allegro nie można wygenerować etykiety z nadaniem w Paczkomacie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Czy Allegro dalej można integrować z manager.paczkomaty.pl ? Nie mogę zintegrować tego zamówienia z manager paczkomaty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Tak, możesz nadawać paczki przez Managera InPost. 🙂

Czy pojawia się jakiś komunikat? Co się dokładnie dzieje? Możesz spróbować ponownie połączyć konto InPost z kontem Allegro. Przed tym wyczyść pliki cookies i odblokuj wyskakujące okienka. 

Żeby połączyć konto Allegro i Managera InPost upewnij się, że jesteś zalogowana na odpowiednim koncie, następnie wejdź w zakładkę Allegro -> Import Allegro InPost -> Zarządzanie kontami.

Jeśli znajdziesz tam powiązanie, a mimo wszystko nadawanie nie działa, spróbuj proszę wejść w Powiązane aplikacje (na koncie Allegro) odłączyć powiązanie z InPostem, odświeżyć stronę, przejść do Managera Przesyłek i jeszcze raz powiązać konto Allegro z Managerem Przesyłek. 

Szczegółową instrukcję nadawania przesyłek z Managera Paczek znajdziesz w tym poradniku.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie mogę w tym zamówieniu nadać dwu przesyłek? zintegrowałam ponownie konto, jednak z tego zamówienia weszła mi tylko jedna przesyłka, klient zapłacił za dwie, Sądzę, że coś jednak z tą integracja jest nie do końca w porządku.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Żeby nadać dwie przesyłki, po przejściu do Managera Przesyłek trzeba wybrać kolejno Allegro -> Import Allegro Inpost i w miejscu zaznaczonym na zrzucie ekranu poniżej wybrać "wygenerowane" i kliknąć "szukaj".

ko_alka_0-1658482077861.png

Następnie zaznacz odpowiednie zamówienie i wybierz sposób nadania.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Robię to w taki właśnie sposób,jak zwykle ale nic z tego nie wynika Jest tylko jedna przesyłka.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Czy w zakładce "Import Allegro InPost" zmieniłaś typ pokazywanych przesyłek z "niewygenerowane" na "wygenerowane"? Wtedy powinnaś odszukać to konkretne zamówienie, zaznaczyć Kupującego i postępować tak, jak przy generowaniu etykiety do pierwszej paczki, czyli kliknąć "Przygotuj" a następnie "Opłać". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Już chyba wiem o co chodzi. Wcześniej z automaty wchodziły dwie przesyłki .Teraz jest 'ułatwienie' każdą trzeba generować oddzielnie.

oznacz moderatorów