anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd systemu ponowne zgłoszenie

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Jakimś cudem  manager paczkomatów in post wygenerował mi trzy etykiety dla przesyłki w której powinna być wygenerowana tylko jedna etykieta. Dla przesyłki w której powinno być dwie etykiety nie wygenerował w ogóle etykiet

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Dodatkową etykietę do jednego zamówienia można wygenerować po zmianie filtra w zakładce "Import Allegro InPost" z "niewygenerowane" na "wygenerowane". Manager nie mógł sam wygenerować trzech etykiet. Czy nie pomyliłaś przypadkiem zamówień podczas generowania etykiet? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Przy generowaniu etykiet do tej pory nie trzeba było wpisywać  nr zamówienia System z automatu generował to co było niezrealizowane i nie było sytuacji by dla już wysłanej przesyłki dało się ponownie wygenerować i to na dokładkę dwie etykiety.

Problem jest dalej nierozwiązany poniewaz nijak nie mogę wygenerować z systemu dwu przesyłek dla jednego zamówienia. podczas gdy dla innego można generować nieskończoną ilość.

Sądzę,że to jest nadal błąd w integracji allegro z in postem

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ulaabc, czy możesz podać numer zamówienia, dla którego nie możesz wygenerować etykiet?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Jestem po rozmowie z konsultantem, in post który poinformował mnie,że by wygenerować dwie etykiety in post, muszę najpierw opłacić pierwszą etykietę. W in post zaczęła rządzić mafia? czy to już upadek in post?  Nr zamówienia dla którego nie mogę wygenerować dwu etykiet to 6e708465-08f9-11ed-8d95-adb61e9436a3

oznacz moderatorów