anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd systemu przy zamawianiu Allegro kurier in post

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Zamówiłam przesyłkę Allegro in post  bez ;podjazdu kuriera system wygenerował mi etykietę do której muszę zamówić podjazd kuriera. Proszę o odświeżenie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Cześć. Podczas generowania etykiety w Wysyłam z Allegro są trzy opcje: 

  1. Bez podjazdu kuriera - tę opcję wybierasz, kiedy chcesz nadać paczkę w Paczkopunkcie. Na etykiecie będzie informacja "Odbiór przez kuriera", bo taką informację system otrzymuje od InPost, ale możesz tę paczkę nadać oddziale lub w Paczkopunkcie. 
  2. Zamawiam podjazd kuriera (umawiasz godzinę i kurier przyjeżdża po paczki).
  3. Dostarczę przesyłkę do Paczkomatu InPost - i tę opcję należy wybrać TYLKO jeśli chcesz nadać przesyłkę w Paczkomacie.

Jeśli paczka nie została nadana, to możesz samodzielnie anulować (usunąć) etykietę 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Zamawiając przesyłkę miałam tylko dwie pierwsze opcje do wyboru .Zdaję sobie sprawę z tego ,że są trzy powyższe opcje do wyboru. Jednak mając dwie opcje do wyboru nie da się wybrać trzeciej i w tym wypadku właśnie tak było

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Rozumiem. Gdyby taka sytuacja się powtórzyła, to zrób proszę zrzut ekranu i prześlij mi wraz z numerem zamówienia - przyjrzę się tej sprawie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

 To numer zamówienia dla powyższej przesyłki76bbb100-05cd-11ed-b6ff-096d22c93ea4

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Sprawdziłam tę sytuację i w tym przypadku metoda dostawy to Allegro Kurier24 InPost. W Paczkomacie możesz nadawać paczki z metodą dostawy Allegro Paczkomaty InPost i Paczkomaty InPost (jeśli generujesz etykiety w narzędziu Wysyłam z Allegro). 

Najbliższy Paczkopunkt znajdziesz na tej stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Paczkomat, z którego przesyłka miała być nadana jest też Paczkopunktem 

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

ulaabc_0-1658143816753.png

 

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Etykieta już została opłacona, proszę o wskazanie skutecznego rozwiązania ,umożliwiające wykorzystanie zainwestowanego już budżetu

oznacz moderatorów