anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd wystawienia aukcji przez Sky-Shop " Wybrany produkt ma sekcję "Pasuje do" "

MotoDom_sklep_pl
#7 Wielbiciel#

Pod czas wystawiania uakcji przez Sky-Shop wyskakuje błąd "Wybrany produkt ma sekcję "Pasuje do" ale nie jest ona przypisana do oferty, użyj produktowej sekcji "Pasuje do". Zaktualizuj dane produktowe w ofercie. [Given product has compatibility table but it is not assigned to offer, use product-based compatibility table. Update offer with the most recent product data. (ConstraintViolationException.ValidCompatibilityTable)]"

 Kompletnie nie rozumiem dlaczego moje towary wiążą się z produktami na Allegro (za symbolem), lecz jednak ja jestem zmuszona ręcznie dodawać jakiekolwiek parametry, jeżeli te parametry już dodane do produktów Allegro. 

 Również nie rozumiem w jaki sposób mogę te brakujące parametry dodać przez serwis Sky-Shop, ponieważ tamte up...dliwe sposoby dodawania parametrów które znalazłam w "pomocy Allegro" - to jakiś żart, nie jestem programistką, więc nie mam pojęcia jak i gdzie to zrobić. Proszę pomocy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@MotoDom_sklep_pl myślę że to problem integracji Sky-Shop napisz do nich, na allegro jest tyle zmian że może nie ogarniają z poprawkami 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MotoDom_sklep_pl Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale jeśli błąd występuje w narzędziu Sky-Shop to z nimi musisz wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MotoDom_sklep_pl
#7 Wielbiciel#

Problem polega na tym, że to właśnie Allegro zwraca ten komunikat pod czas wystawienia, więc raczej nie jest to problem po stronie Sky-Shop, tylko Allegro.

 Co do powiązania towaru z produktami Allegro - to kompletna porażka, wiążą się "skarpety z majtkami". Moim zdaniem, taki pomysł był wielkim błędem, aktualnie na Allegro jest taki bałagan w aukcjach, że na poprawianie pójdzie sporo czasu.  

oznacz moderatorów