anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna kategoria przy wystawianiu przedmiotu

beautiful_gifts
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dziś próbowałam wystawić pierwsze produkty na Allegro przez Baselinker. Są to skapki na herbatę (talerzyki na torebki do herbaty). Sprawdzałam na Allegro i widziałam oferty na te produkty w dziale z zastawą stołową bądź "Produkty spożywcze/Herbata i napary/Supermarket/Akcesoria" i taką właśnie kategorię powiązałam z tymi produktami na Baselinker. Ale przy wystawianiu wyskoczył taki błąd z Allegro:

Wystąpił błąd podczas wystawiania oferty: Na podstawie przesłanych danych rozpoznany został produkt z naszej bazy. Wskazana kategoria `Akcesoria` (74834) nie jest zgodna z kategorią produktu: `Zabawne gadżety` (121237). (CATEGORY_MISMATCH productSet[0].product.category.id)

Na jakiej podstawie Allegro sugeruje mi kategorię "Zabawne gadżety" i blokuje wystawienie aukcji? Ten produkt zupełnie nie pasuje do tej kategorii, bo to eleganckie talerzyki EAN: 5907580041988, 5907580042008, 5907580041971. I przeglądając Allegro nie widziałam tych przedmiotów w sugerowanej mi kategorii.

Nie chcę wystawiać swoich produktów w kategoriach, w których nikt ich nie będzie szukał. Co zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@beautiful_gifts produkty są w kategorii "Zabawne gadżety" i to powoduje problem. W tej sytuacji należy zgłosić błąd w produkcie i zaproponować inną kategorię. 
Poniżej formularze dla każdego z wymienionych produktów:
 5907580041971
5907580041988
5907580042008

Jeśli Twoje sugestie zostaną odrzucone, alternatywnym rozwiązaniem jest zgłoszenie kategorii którą proponujesz do dodania do zbioru kategorii podobnych, aby to zrobisz napisz do nas tutaj.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

beautiful_gifts
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Wysłałam zgłoszenie błędu w produktach.

oznacz moderatorów