anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna wypłata środków PayU

zmigrodek
#7 Wielbiciel#

Zupełnie nieświadomie wypłaciłem środki na konto które nie należy do mnie, a było ustawione widocznie w sposób domyślny. Konto ustawione to:

PL 50 1020 5558 1111 1580 5520 0007

W jaki sposób odzyskać moje pieniądze??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@zmigrodek Co Ty za bzdury opowiadasz??? Żeby móc wypłacić, dane konta muszą być identyczne z danymi konta Allegro. Nie ma żadnych domyślnych ustawień! Domyślnie są tam same zera. Sam widocznie wpisałeś jakieś bzdury i zapomniałeś. Pieniądze wrócą na Twoje konto PayU. Żeby je później wypłacić, musisz poprawnie skonfigurować konto do wypłat. Zrób to teraz.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

zmigrodek
#7 Wielbiciel#

 Mam za dużo lat żeby wypisywać głupoty. Nigdy takiego konta nie wpisywałem. Numer do konta zmieniłem zaraz po tym zdarzeniu. Do głowy mi nie przyszło że rachunek jest inny. Ciekawe poza tym co to za konto?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@zmigrodek Ale czy Ty rozumiesz, że jest to technicznie, fizycznie i ideologicznie niemożliwe? Jedyna możliwość to taka, że ktoś włamał Ci się na konto. Na wszelki wypadek zmień hasło.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zmigrodek jest dokładnie tak, jak pisze @WREDZIA-W1 , konto bankowe musi być zweryfikowane na te same dane, co konto Allegro.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów