anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne łączenie

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Co mam zrobić ? Gdzie napisać ? zły produkt łączą mi z moją ofertą. To nie jest tkanina plamoodporna. Usuwam ale wraca jak bumerang. Wprowadza w błąd kupujących... To nie jest ta tkanina, ten wzór ale wydrukowany na innym podkładzie... 

 

https://allegro.pl/oferta/tkanina-zaslonowa-zaslony-butelkowa-zielen-9622477426

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@MichelleDecor  pisz do allegro https://allegro.pl/pomoc/kontakt

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Po wprowadzeniu produktyzacji Allegro automatycznie łączy wszystkie oferty z produktem, które "jednoznacznie go określają", więc połączenie będzie wracać - działa to dosyć dziwnie.

Wynikiem tej wspaniałej produktyzacji oraz wprowadzanego grupowania wszystkich ofert jednego produktu w tej samej kategorii skutkuje właśnie tym, że W TWOICH ofertach, gdzie jest łączenie podobnych ofert, będzie wyświetlał się najpierw tytuł stworzonego przez kogoś produktu wraz z odnośnikami do najtańszych ofert lub najszybciej obsługiwanych.

Jeżeli połączenie nie wskazuje na Twój produkt, możesz zgłosić w nim błąd, bo tam naprawdę jest bajzel, sporo duplikatów, błędnych danych, co później przekłada się problemy przy wystawianiu czy z późniejszą sprzedażą - błędne kategorie, spadek trafności.

Oprócz zgłoszenia błędu w produkcie lepiej bezpośrednio skontaktować się z Allegro i wyjaśnić im, że połączony produkt wprowadza kupujących w błąd.

Nie wiadomo kto pierwszy stworzył produkt, ale zakładam, że albo był to całkiem inny produkt, albo ktoś nie znał właściwości materiału

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jacek_kulakowski 🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Czyli pomijając już błędne łączenie, jest tak ze wydaję kase na promowanie, mam spory ruch na ofercie ale kupującemu wyświetlają się produkty najtańsze od kogoś kto nawet nie promuje .... super naprawdę. 

 

Sprzedaję tkaniny, zamawiam je z drukarni. Tkanin zasłonowych jest mnostwo, dany wzór można drukować na innych podkładach... zglaszałam błąd ale i tak wróciło.  Dziękuję za link wyżej - napisałam mail.. zobaczymy.

oznacz moderatorów