anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

błędny numer telefonu

zico_tabak
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący podał błędny numer telefonu.

Nie mogę wydrukować etykiety na paczkę in post.

Co zrobić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

exoryna
#14 Krzewiciel#

Poproś o poprawny numer może? 

oznacz moderatorów

zico_tabak
#7 Wielbiciel#

Niestety nie wiem jak rozpocząć czat z kupującym albo jak znaleźć jego adres email żeby się skontaktować? Może ktoś wie i pomoże?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zico_tabak, jeśli to inpost, to problem może polegać na początku i końcówce numeru. Sprawdź czy w danych adresowych kupującego jest na początku 0. W inpoście musisz to 0 usunąć, a na końcu dodać ostatnią cyfrę nr. telefonu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zico_tabak, mała poprawka. Nie w danych kupującego, a w danych odbiorcy. Mogą być różne.

oznacz moderatorów

zico_tabak
#7 Wielbiciel#

to jest ten numer telefonu: +49 163 1764495

Nie ma 0 w numerze, nie wiem którą cyfrę mam usunąć?

oznacz moderatorów

zico_tabak
#7 Wielbiciel#

to jest numer z jego danych z allegro (i z inpost)

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zico_tabak, inpost importuje 9 pierwszych cyfr nr. tel. Jeśli jest w danych na początku jest 0, to w inpoście brakuje ostatniej cyfry. Musisz wtedy w inpoście usunąć to 0 i na końcu dodać ostatnią cyfrę. To proste.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zico_tabak, sprawdź w inpoście ile cyfr ma nr, telefonu. Porównaj dane kupującego z danymi odbiorcy. Może zauważysz jakąś różnicę. Inpost pobiera dane z Allegro, nie wymyśla nowych numerów telefonu. Jeśli to nie pomoże to musisz napisać do kupującego.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zico_tabak, to masz problem. To nie jest polski numer telefonu. Musi być polski. Pozostaje ci kontakt z kupującym. Musi ci podać polski numer talefonu. Nie musi być jego, może kogoś z rodziny albo znajomego. Na ten numer dostanie powiadomienie z inpostu o przesyłce. Na zagraniczne numery inpost nie wysyła powiadomień.

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Na zagraniczny numer nie nadasz inPost. Jeżeli nie poda Ci polskiego numeru kom, wpisz swój numer telefonu. Tak czy siak inPost nie przysyła już SMS tylko informuje mailowo o przesyłce do odbioru.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@rozik2 Ze dwa tygodnie temu odbierałem przesyłkę z paczkomatu i normalnie dostałem (również) SMS-a.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@rozik2 @zico_tabak na podany nr. tel. przychodzi kod do paczkomatu🙂

oznacz moderatorów