anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Baselinker Allegro Kurier UPS Pobranie - komunkat o braku konta do wpłat - gdzie dodać?

Off-Road_Moto
#8 Zapaleniec#

Działam przez Baselinker, klient wybrał metodę dostawy na Allegro Kurier UPS Pobranie.

Baselinker wyrzucił mi takie komunikat na czerwono:

Spoiler
Wybrana metoda dostawy wymaga podania zweryfikowanego, polskiego numeru iban (COD_IBAN_NOT_VERIFIED additionalServices)
(#NP5)
Informacje dodatkowe:
.

Szukałem miejsca w Allegro, gdzie mogę to dodać lub zmienić, ale jedyne miejsce jakie znalazłem to Ustawienia wypłat: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-wyplat , ale tam mam już konto dodane, które obsługuje wypłaty i działa od kilku lat.

W czym może być problem i jak mogę go rozwiązać, aby móc bez przeszkód korzystać z tej formy dostawy?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

gunandoutdoor
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, w którym miejscu w Baselinker wprowadzasz zmianę bo nie mogę znaleźć 😞

oznacz moderatorów

coffee-world
#9 Pomysłodawca#

wchodzisz w integracje, wybierasz moduł "wysyłam z allegro" i tam w zakładce "Konta w systemie kuriera (połączenie API)" masz zakładkę "Numer konta do pobrania (IBAN)" - wrzucasz to w formie IBAN, a nie czystego numeru konta

oznacz moderatorów

gunanduotdoor
#7 Wielbiciel#

Super wielkie dzięki, działa 🙂

oznacz moderatorów

Besthak
#2 Obserwator#

a Czy jeżeli ustawimy Numer konta do pobrania (IBAN) na w baselinker czeski, to pobrania z PL robione porzez baselniker nie będą też wysyłane na numer czeski? 

oznacz moderatorów

MedAID
#7 Wielbiciel#

u  mnie niestety nie pomogło.

pojawił się problem z ubezpieczniem, (mimo, że było podane) i kolejne problemy. jak to rozwiązac?

oznacz moderatorów