anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Baselinker prosi o uzupełnienie parametrów

PROSAT_KOSIARKA
#7 Wielbiciel#

Witajcie. Baselinker nie chce mi wznowić większej ilości aukcji ponieważ nie mam uzupełnionych parametrów obowiązkowych. Na koncie ALLEGRO uzupełniłem wszystkie. Lecz baselinker dalej prosi o uzupełnienie. Klikanie pojedynczo każdej aukcji i jej edytowanie zajmie wieki, jest ich sporo. Idzie to jakoś ominąć?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PROSAT_KOSIARKA w takiej sprawie powinien pomóc support Baselinkera.
Skontaktuj się proszę z nimi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PROSAT_KOSIARKA
#7 Wielbiciel#

Kontaktowałem się. Skierowali mnie do Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PROSAT_KOSIARKA ok, dowiem się czy możemy pomóc w tej sytuacji. Poproszę Cię o cierpliwość, wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PROSAT_KOSIARKA mam już odpowiedź. Przykro mi, ale w tej sytuacji nie możemy pomóc. 
Jeżeli w ofertach parametry są faktycznie uzupełnione - Baselinker powinien mieć możliwość pobrania aktualnego stanu oferty wraz z parametrami, więc wszystkie powinny być po prostu uzupełnione także w Baselinkerze. A jeżeli nie są uzupełnione - to nie ma innego wyjścia, niż ich uzupełnienie. 
Natomiast jeżeli Baselinker twierdzi, że coś jest nie tak (występują jakieś błędy po naszej stronie) to powinni (Baselinker) zgłosić to do nas. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WidelecNaTalerzu
#9 Pomysłodawca#

Spróbuj ponownie importować aukcje do magazynu, powinny się wszystkie parametry pojawić w nim

 

https://baselinker.com/pl-PL/pomoc/wiedza/import-aukcji-produktow/

oznacz moderatorów