anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black Week 22.11-29.11

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#

W tej kampanii za obniżenie ceny o 5%, otrzymuje 10% zwrotu prowizji za sprzedaż oraz 50% zwrotu prowizji od oferty wyróżnionej? Dodatkowo 60% prowizji do zapłaty od sprzedaży w strefie okazji w normalnej cenie prowizji od sprzedaży?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Halfrunt
#18 Luminarz#

To bardzo duże zwroty dla sprzedawców, ponad 110% zwracano. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@huzarbiz, jeśli wartość rabatu od średniej ceny sprzedaży wyniesie od 5% do 9,99%, otrzymasz 10% zwrotu prowizji od sprzedaży. 

Jeśli chodzi o zwrot prowizji od oferty wyróżnionej, to gdy wartość rabatu wynosi od 5% do 9,99% dostaniesz 50% zwrotu prowizji od oferty wyróżnionej. Zwrot ten otrzymasz w postaci wyróżnień. Wyróżnienia należy zaakceptować w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek. Ważność Wyróżnienia wynosi 3 miesiące od daty ich nadania w Centrum Zniżek.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
huzarbiz
#10 Popularyzator#

"Jeśli zgłosisz oferty w kampanii Black Week 22.11–29.11 – Lista:

  • zwrócimy Ci prowizję od sprzedaży, naliczoną powyżej stawki określonej na Liście
  • otrzymasz 100% zwrotu dodatkowej prowizji od sprzedaży w ramach oferty wyróżnionej
  • przyznamy Ci jedną dodatkową opcję Wyróżnienia za każdy cykl wyróżnienia oferty w czasie trwania akcji promocyjnej."

"Strefa okazji wynosi 60 % stawki prowizji od sprzedaży Towaru naliczanej na zasadach opisanych"

Mam rozumieć że jeśli wystawiam normalnie produkt za 3399zł i zgłosze do kampani Black Week -5% to tak naprawdę nie ponoszę prowizji za sprzedaż, a jedynie prowizje za Strefę okazji 60% od prowizji sprzedaży? 

oznacz moderatorów