anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black week - co z prowizją ? dlaczego jest tak wysoka ?

budano_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam Serdecznie.
Proszę o wyjaśnienie. Temat dotyczy prawdopodobnie wielu wielu więcej moich ofert, ale dam przykład na jednej 14481392439

Otóż:
cena standard dla tego produktu to 514,00 i wówczas płacę od niego prowizję 44,26
cena black week dla tego produktu 488,30, a prowizja 67,28

gdzie tu jest jakieś pomniejszenie prowizji Allegro ? Proszę o wyjaśnienie ?

chyba że to jak w naszym sejmie, że 194 jest większe od 248 😄 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ja tam się na tym nie znam. Ale chyba wczoraj mi na forum migło, że +60 % dodatkowej prowizji jest, a nie żadne pomniejszenie. Jak coś to mnie potem chłopaki poprawią.

oznacz moderatorów

budano_pl
#9 Pomysłodawca#

tak to wygląda rzeczywiście, włączając nie nastawiałem się specjalnie na obniżkę, ale na pewno nie na taką podwyżkę. U mojego dostawcy nie ma black week, a takie zwiększenie prowizji zabiera całą marżę...

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tu trzeba z lupą regulaminy czytać. Przedwczoraj lamenty były że poniżej kosztów zakupu sprzedawali...

oznacz moderatorów

budano_pl
#9 Pomysłodawca#

@AnnaG-Antyki przecież nie lamentuję 😄 tylko:

  • dodamy do oferty oznaczenie na liście ofert i na stronie oferty
  • zwrócimy 0 - 40% prowizji od sprzedaży i prowizji w Strefie Okazji oraz 0 - 100% prowizji od sprzedaży oferty wyróżnionej (w zależności od kategorii i procentu obniżki ceny)

    to dla mnie stanowi albo brak zmiany prowizji, albo jej obniżenie, ale nie podwyższenie...

    chociaż jest też druga strona medalu rzeczywiście:

     Koszty
    • opłata 99 zł brutto za udział do 20 tys. zgłoszonych ofert
    • opłata 299 zł brutto za udział powyżej 20 tys do 50 tys. zgłoszonych ofert. Dla każdej kolejnej oferty opłata 1 zł za udział
    • prowizja od sprzedaży w Strefie Okazji

      I WSZYSTKO JASNE...
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_2.png

Wiedziałam że to widziałam.

oznacz moderatorów