anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada

Weronika0726
#7 Wielbiciel#

Ktoś włamał mi się na konto dopiero zobaczyłam to po czasie powystawial na sprzedaż klucze do Windows dużo było sprzedaży wiadomości ale kasę wypłacił na moje konto i zablokowali je . Dużo osób zaczęło dyskusje ja im teraz robię bliki za zwrot ale zostało pare osób co jeszcze mi nie odpisało. Potrzebuje sprzedać pare rzeczy swoich a nie mogę napisałam do nich żeby odblokowali i ktoś się włamał . Odpisali ze z ich danych nie wynika by nieupoważniona osoba mogła korzystać z konta i nie mogą odwiesić . Co zrobić ? Jak założę drugie konto na moje dane to tez mi zablokują nie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Zablokują, tylko zostaje wyjaśnienie z działem bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Weronika0726
#7 Wielbiciel#

Napisałam im to co wam i nie chcą odblokować 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Weronika0726 Cześć. Sprawę blokady wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa mejlowo. Żeby założyć nowe konto, musisz najpierw doprowadzić do odblokowania starego konta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Weronika0726
#7 Wielbiciel#

Napisałam to co wam i nie chcą odblokowac

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Jeśli nie chcą, to nie odblokują. 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

Weronika0726
#7 Wielbiciel#

Naucz się pisać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się wpłynąć na Allegro!.🤗

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Weronika0726  napisał(a):

Naucz się pisać 


A ty sie naucz pilnowac dane logowania. Bylas slabym ogniwem i przez twoją ignorancję dane w ten lub inny sposob wyciekly.

 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Pierwsze skojarzenie to scena z 4 pancernych. Gustlik pokazuje Wichurze białko oka i pyta: Jedzie mi tu czołg?

oznacz moderatorów