anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bonus 500 zł allegro ads

Ilona4Kids
#7 Wielbiciel#

Dostałam 500 zł bonusu na allegro ads. Stworzyłam kampanię. Teraz pytanie, czy środki będą ściągane z mojego konta czy od razu w ramach tego bonu ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wydać całą kwotę na reklamę. Po aktywacji bonusu i stworzenia kampanii, w Panelu Allegro ADS w zakładce "Bonusy" możesz na bieżąco sprawdzać, jaka kwota bonusu została wydana na reklamę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ilona4Kids środki na kampanie zostaną pobrane z bonusu. Zwróć proszę uwagę, że reklamy nie wyłączą się automatycznie po jego wykorzystaniu lub po upływie 60 dni od aktywacji.  Jeśli chcesz uniknąć automatycznego przedłużenia reklamy w Panelu Allegro Ads możesz ustawić:

  • budżet całkowity (czyli kwotę, jaką chcesz zainwestować w utworzone grupy reklam) np. równy wysokości Bonusa Świątecznego oraz
  • datę wyłączenia każdej grupy reklam. Dzięki temu możesz dokładnie obliczyć kwotę, jaką zainwestujesz w Allegro Ads przez wybrany przez Ciebie czas.

2. W zakładce "Bonusy" możesz na bieżąco sprawdzać, jaka kwota Bonusu została przeznaczona na reklamę i ile pozostało Ci do wydania.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów