anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o wyniku zakupu

egor88
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! 9.04 Sprzedałem tablet na Allegro z dostawą Allegro przez Paczkomat InPost. Od tego momentu nie ma informacji o produkcie i otrzymanych za niego środkach. Jak się dowiedzieć, czy wszystko jest w porządku?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@egor88 Cześć. 🙂 Urządzenie sprzedałeś na Allegro Lokalnie. Status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących. Kupujący zapłacił za przedmiot. Wysłaliśmy Ci również informację mejlową. 

Środki możesz wypłacić ze swojego konta Allegro Finanse po aktywacji konta u Operatora:  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

egor88
#8 Zapaleniec#

Nie mogę zarejestrować się w Allegro Pay, mam białoruski paszport i wizę. W kolumnie "numer dowódu osobistego" wyskakuje błąd. Co zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@egor88 Bez polskiego dowodu osobistego niestety nie skorzystasz z Allegro Pay. Są to podstawowe warunki aktywacji usługi: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-mozesz-skorzystac-z-allegro-pay-Oq2OBq3g6C... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

egor88
#8 Zapaleniec#

A co się stanie, jeśli nie będę mógł wziąć tych pieniędzy? Jak mogę je zdobyć?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@egor88 Allegro Pay a PayU to dwie różne sprawy. 

Żeby wypłacić środki za sprzedaż musisz aktywować swoje konto do wypłat. Zrobisz to w zakładce Ustawienia wypłat. Wpisz swoje dane i numer swojego rachunku bankowego - musisz być właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, który podajesz. Następnie wykonaj przelew na kwotę 1,01 zł (zwrotny) w celu weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, po 3 dniach roboczych będziesz mógł wypłacić środki z Allegro Finanse. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zajmujesz się sprzedażą i nie poczytałeś, co gdzie i kiedy? Pamiętaj żeby aktywować konto do wypłat to dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.🤗

oznacz moderatorów