anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wypłaty pieniędzy na Allegro lokalnie bez konta bankowego?

kasias56
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam kilka rzeczy na Allegro lokalnie. Jedną z nich udało się dosyć szybko sprzedać i pieniądze wiszą na koncie Allegro. Wcześniej ustawiłam sobie wypłatę pieniędzy przelewem przez Pocztę Polską, ale teraz okazuje się, że to już nieaktualne i nieaktywne. Teraz żądają ode mnie podania konta bankowego. Problem polega na tym że ja nie mam konta w żadnym banku, bo mi niepotrzebne. Za pracę dostaję pieniądze do ręki, a jak potrzebuję dokonać płatności online, to wpłacam kasę na konto mamy lub partnera i z ich konta dokonuję płatności. Okazuje się, że żadnego z tych kont nie mogę użyć żeby odzyskać swoją kasę, bo nie jestem współwłaścicielem, a fakt że jestem do obu upoważniona to za mało. W jaki sposób mam wypłacić swoje własne pieniądze z Allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@kasias56 Odpowiedź, w żaden! konto bankowe jest potrzebne.☹️

oznacz moderatorów

kasias56
#7 Wielbiciel#

Przecież to chore. W ten sposób nie mam dostępu do własnej kasy. Nie założę konta, tylko po to, żeby raz na pół roku odebrać pieniądze z Allegro, bo go zwyczajnie nie utrzymam.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Są przecież konta których prowadzenie jest darmowe. 

oznacz moderatorów

kasias56
#7 Wielbiciel#

@komis-bellnie ma darmowych kont. Jeśli jest "darmowe", to trzeba co miesiąc spełnić określone warunki, typu wpływ konkretnej sumy pieniędzy, płatności kartą na określoną sumę... Na koncie musi być ruch i musisz wykonywać określone czynności, inaczej nie byłoby to opłacalne dla banku.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Są. Wystarczy poszukać. 

oznacz moderatorów

kasias56
#7 Wielbiciel#

A czy jest chociaż możliwość dokonywania płatności za zakupy tymi pieniędzmi?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Będą problemy z tym.

oznacz moderatorów