anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia oferty na allegro.pl

MAMY ROZWIĄZANIE!
akwizorT
#7 Wielbiciel#

Kiedy chcę wystawić ofertę na allegro.pl przez: moje oferty>dodaj nową, lub ze strony startowej>wystaw przedmiot, przenosi mnie natychmiast na allegro lokalnie i nie mogę wystawić oferty na allegro.pl. Wcześniej była możliwość wyboru wystawienia na all.pl lub all lokalnie, teraz mogę tylko all lokalnie. Zauważył to ktoś jeszcze? Też macie taki problem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
muszkowa
#7 Wielbiciel#

Owszem, mam tak samo i zastanawiam się, czy to nie wynika z ostatnich zmian na Allegro, nie czytałam zbyt uważnie maili. Tymczasem poradziłam sobie wykorzystując aukcje zakończone, tzn. skorzystałam z  możliwości "wystaw podobną" i po kolei zmieniając pola formularza wstawiłam co chciałam (z klipsów zrobiłam wisior w innej kategorii)

oznacz moderatorów
akwizorT
#7 Wielbiciel#

Poradziłem sobie z tym w podobny sposób, jednak problem pojawia się gdy chcę zmienić tytuł oferty, a na aukcji już zostało kilka sztuk sprzedanych.. W mailach o zmianach na allegro nic na ten temat nie znalazłem.

oznacz moderatorów
muszkowa
#7 Wielbiciel#

Hm... Przed chwilą powtórzyłam ten manewr i zmieniłam również tytuł aukcji. Tym razem wybrałam opcję "Ponów". A skoro w Allegro nie pisano o tego typu zmianie, pozostaje przeczekać, no i warto bezpośrednio zgłosić problem do Pomocy - co pozostawiam innym 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@akwizorT 
@muszkowa

Jeśli chcecie wystawić na tradycyjnym allegro, to należy kliknąć w przycisk z poniższej grafiki.

lokalnie.png

Wcześniej było to przyklejone do górnej belki, ale ostatnio zmienili (chyba po to, żeby jeszcze mniej osób zauważyło).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów