anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zmiany danych

KEKaminscy
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nowe konto (wspólne z małżonką) mam od dwóch lat - głównie do kupowania. Bez sensu przy zakładaniu wpisałem w polu imię nazwisko "Konrad Ewelina". Sprzedałem jedną rzecz za kwotę 500zł i nie mogę przeleć pieniędzy z allegro bo bank odrzuca dane. Próbowałem zmienić dane ale allegro odrzuca mi zmianę.

Jak zrobic porządek na koncie tzn. zmienić dane?

 

Pozdrawiam

Konrad

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@KEKaminscy Nie zmienisz imienia i nazwiska na koncie Allegro bez urzędowej zmiany tych danych. Ustaw sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania.

Poprawność danych przy przekazie także jest weryfikowana, więc jeśli i z tym będziesz miał problem, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf Na pewno istnieje możliwość wypłaty tych pieniędzy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KEKaminscy, z tego, co widzę, dostałeś mailową odpowiedź na swoje zapytanie. Twoje zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu i niedługo powinieneś otrzymać odpowiedź. Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

KEKaminscy
#7 Wielbiciel#

Przekaz pocztowy nie jest możliwy bo również wymagana jest weryfikacja danych przez PayU. 

Skorzystałem z rady Xyz z panelu pomocy. Czekam na odpowiedź  z działu Allegro jak wspomniała Maja.

 

oznacz moderatorów