anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji, że chcę fakture

moniczkas20
#8 Zapaleniec#

Witam. Zawsze kupując daną rzecz miałam taki suwak, który przesuwałam jeśli chciałam fakturę na moją firmę. Teraz tego nigdzie nie ma. Jak to zmienić? Mam konto prywatne, ale prowadzę działalność i kupując produkty, chciałabym otrzymywać faktury.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Po kliknięciu Kup teraz, na następnej stronie pod ramką Dane odbiorcy przesyłki, jest do zaznaczenia opcja Chcę otrzymać fakturę.

oznacz moderatorów

moniczkas20
#8 Zapaleniec#

A zakupy z poziomu koszyk? Po dodano dodaniu do koszyka i finaluzowaniu transakcji tego nie ma 😐 a często tak robię zakupy. Dziękuję za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@moniczkas20 a może sprzedawca nie wystawia FV? może nie zaznaczył tego w swojej ofercie wiec pewnie dlatego nie możesz poprosić o FV. Ewentualnie strona nie działa poprawnie bo mi np. nie otwierają się kompletne oferty, brakuje np. górnej części oferty, chyba ze to tylko u mnie taki problem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przy próbie zakupu przez koszyk, po kliknięciu Dostawa i płatność także mam do zaznaczenia okno Chcę fakturę. Spróbuj sama, wybierz inny produkt i sprawdź.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Przeczytałem: Boże, ja chcę fakturę 😂

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

religia to opium dla ludu

marycha zdrowsza

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ja niewierny ateista 😄

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

To po co go wzywasz.

Chyba, że to Wielki Potwór Spaghetti, to ok.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale to nie ja go wzywam, mi faktura nie potrzebna 😄

oznacz moderatorów

moniczkas20
#8 Zapaleniec#

Chyba faktycznie Pan nie wystawia faktur. Uff ... bo myślałam, że coś się spsuło 😅 dzięki 😉

oznacz moderatorów