anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji dostawy w moich ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
BestSeller2189
#1 Nowicjusz#

Cześć,

 

Wystawiłem 3 oferty, i dodałem im ustawiony wcześniej cennik allegro. Niestety na ofertach w opcjach dostawy jest tylko informacja o punkcie odbioru osobistego. Jak to ustawić, aby wyświetlił się cennik i metody dostaw, które ustawiłem? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BestSeller2189 Cześć. 🙂 W zakładce Mój asortyment upewnij się, że wszystkie 3 oferty mają ustawiony odpowiedni cennik. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BestSeller2189
#1 Nowicjusz#

a co oznacza "odpowiedni cennik" ? 🙂 W tym widoku nie widzę, jakie mają cenniki, ale jak wejdę w daną ofertę, potem kliknę "edytuj" to widzę, że cennik dostawy jest wybrany odpowiedni(czyli taki jaki oczekuję dla danej oferty). 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BestSeller2189 Odpowiedni to taki, w którym ustawiłeś metody dostawy, których oczekujesz w ofercie. 🙂 

Jeśli właśnie ten cennik widzisz, to podaj mi numery ofert (bo na tym koncie nie masz niczego wystawionego). Sprawdzę to. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BestSeller2189
#1 Nowicjusz#

Numery ofert to: 14596462172, 14596621416, 14596226281. Nie są jeszcze widoczne, bo mają ustawioną godzinę wystawienia na 19 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BestSeller2189 W takim razie daj mi znać po 19:00. 🙂 Obecnie w swoim widoku mam 5 metod dostawy, nie tylko odbiór w punkcie sprzedawcy, zatem wydaje się, że wszystko jest w porządku:

ko_alka_0-1698677046520.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BestSeller2189
#1 Nowicjusz#

ok, po 19 rzeczywiście pojawiły się wszystkie opcje dostawy, więc jest ok 🙂 

oznacz moderatorów