anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pieniędzy na koncie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

Mam taki problem, że sprzedałem coś pieniądze widać w zakładce rozliczenia a gdy wchodzę w moje środki pisze 0zł i do tego pod tym wypłaty nieaktywne. Wypłaty weryfikowałem, i czy jest taka opcja że kupujący mógł cofnąć środki a teraz mnie straszy tymi wszystkimi dyskusjami z allegro a ja żadnych dyskusji nie mam w zakładce allegro

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
xyz96
#21 Demiurg#

Nie mógł cofnąć środków. Jeśli pieniądze były w zakładce Allegro Finanse, to może już zostały automatycznie na konto przelane? A może nie wpłacił i nic tam nie było? Rozliczenia to są chyba rozliczenia z Allegro, a nie wpłaty od kupujących.

Jeśli tu nie masz nic; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ to albo nie zapłacił, albo pieniądze już poszły na Twoje konto.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:88122792 w zakładce rozliczenia widać prowizję, którą musisz zaplacić Allegro. Jeżeli w zamówienie nie ma oznaczenia OPLACONE na zielono, tzn., że kupujący nie zaplacił.🙂Nie wysyłaj towaru.

PS prowizja jest naliczana automatycznie, niezależnie od tego czy kupujący zaplacił. 

oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

Jeśli pisze Płatność : Zakończona 

To zapłacił czy nie?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

140326190_776392226635144_6890366479303411007_n.jpg

oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

pisze mi ze nieaktywne a aktywowalem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie widać zdjęcia.

oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

jak to nie widac

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88122792 Jeśli płatność jest zakończona, to kupujący zapłacił. Masz pewnie ustawione automatyczne wypłaty i pieniądze już masz na koncie - SPRAWDŹ KONTO.  Wypłaty nieaktywne będą zawsze, gdy masz zero do wypłaty w linku wskazanym przeze mnie wyżej.

oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

@xyz96 właśnie nie mam na koncie pieniędzy w tym problem

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Bo pieniądze docierają na konto do końca następnego dnia roboczego po automatycznej wypłacie. Sprawdź konto jutro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88122792 Może są w drodze na konto w banku, jak masz ustawione wypłaty, automatycznie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:88122792 wejdź w zakładkę ALLEGRO FINANSE, tam jest kolejna zakladka ŚRODKI I HISTORIA OPERACJI i znajdziesz tam wszystko. Jeżeli kwota jest zapisana na czerwono tzn., że środki zostały przelane na twoje konto bankowe. Będzie tam data i godzina zlecenia przelewu przez Allegro 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów
Client:88122792
#8 Zapaleniec#

Moja sprawa wygląda tak, że sprzedałem konto do Lola kupujący po tym jak nie chcący podałem zły kod do zmiany hasła i maila rozmyślił się i zgłosił mnie na allegro. Niby otworzył dyskusję z allegro lecz ja nie miałem żadnego powiadomienia na mailu ani nie miałem żadnej dyskusji w opcji ''Dyskusje''. No i teraz kupujący pisze mi że zostałem zgłoszony wysłał mi co napisało allegro że zostały nałożone na moje konto ograniczenia funkcjonalności, które nie zostaną anulowane do czasu złożenia wyjaśnień w tej sprawie.

No i teraz co mam zrobić jeśli allegro mnie nie powiadomiło o tym i nie miałem wyświetlonych żadnych dyskusji z kupującym i allegro? 

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Odpowiedz na maila z informacją o blokadzie konta. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88122792 Musisz mieć Dyskusję, widocznie nie potrafisz jej znaleźć i  nie odpowiadasz w niej, dlatego ograniczenia na koncie. Najlepiej skontaktuj się z kupującym i załatw sprawę tak, aby on był zadowolony - wtedy Allegro zdejmie Ci ograniczenia.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:88122792, każde z Twoich dwóch kont zostało założone na inny adres mailowy. Być może dlatego nie mogłeś znaleźć powiadomienia o rozpoczęciu Dyskusji? Jako Sprzedający jesteś zobowiązany do udzielenia tam odpowiedzi Kupującemu w ciągu 24 godzin od jego zapytania.

O obowiązkach Sprzedającego związanych z Dyskusją możesz przeczytać tutaj

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88122792 Pogubiłeś się, zdarza się, wyjaśniło się trochę.😁

oznacz moderatorów