anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak promocji odbiór w punkcie Kolporter za 0 zł.

upwards
#10 Popularyzator#

Od wczoraj weszła promocja, ze nadanie i odbiór przesyłek w punkcie Kolporter jest za 0 zł dla sprzedających i kupujących. Natomiast dziś u mnie na aukcjach jest cały czas możliwy odbiór, ale za cenę z cennika za 8,99 zł. Sprawdzone przez inną osobę, która chciała coś u mnie kupić. Czy mam coś nie tak z kontem, czy w jakiś inny sposób jestem wyłączony z promocji. A może to po prostu jeszcze się u mnie w systemie nie przemieliło. Proszę moderatora o odpowiedź. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@upwards, w takiej sytuacji możesz ręcznie zmienić cenę tej metody dostawy na 0 zł. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Czyli rozumiem, ze i nadania będę miał za 0 zł bez żadnej dodatkowej potrzeby modyfikacji gdzieś w systemie ? Bo nie chcę się zdziwić, jak będę musiał zapłacić dla Was jakąś dodatkową prowizję. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@upwards tak, za nadanie przesyłki nie pobierzemy od Ciebie dodatkowej opłaty. Zwróć proszę uwagę na to, że promocja obejmuje tylko opłatę za usługę podstawową. Jeśli przesyłka będzie zawierała jakieś usługi dodatkowe (np. będzie to przesyłka ponadgabarytowa czy niestandardowa) - opłatę naliczymy zgodnie z cennikiem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów