anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak wpłaty od kupującego

modelarz1968
#7 Wielbiciel#

Szanowni Państwo nie dostałam wpłaty od kupującego, pomimo tego że wpłacił środki przez payu i są widoczne na Allegro, zaznaczam że WSZYSTKIE wcześniejsze i późniejsze wpłaty dotarły - jak mam do nich i gdzie napisać?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@modelarz1968 Widoczne na Allegro, u ciebie czy kupującego?

oznacz moderatorów

modelarz1968
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że u mnie - nawet jest, że dysponuje takimi środkami, ale co ciekawe tylko jako "przelewy24" natomiast na koncie Payu jest zero. Oczywiście przed wysyłką towaru dostałam maila z Allegro że kupujący wpłacił środki. Zaznaczam że wcześniejsze i późniejsze wpłaty do mnie dotarły i są na koncie. Będę bardzo wdzięczna za informację gdzie do nich w tej sprawie napisać. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc - Sylwia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@modelarz1968 Musisz podać konto do wypłat dla Przelewy24, operator zweryfikuje Twoje dane poprzez przelew 1 zł, po czym wypłacisz pieniądze na konto. Weryfikację robisz podobnie jak weryfikację PayU - czas to 5 dni roboczych.

oznacz moderatorów

modelarz1968
#7 Wielbiciel#

Już to zrobiłam.....i nic.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@modelarz1968 Ale co nic? Masz aktywne Przelewy24? Jeśli tak, zleć wypłatę na konto.

oznacz moderatorów

modelarz1968
#7 Wielbiciel#

Wychodzi na to że nie ponieważ już dwa razy im wpłaciłem 1,01 PLN, wysłałam swój dowód (co chyba nie jest działaniem z ich strony zgodne z prawem) i NIC. Jeszcze raz proszę o informację gdzie z NIMI mogę się bezpośrednio skontaktować, czy to Pan - Pani jest pracownikiem Allegro?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@modelarz1968 Czyli masz wypłaty nieaktywne. Pisz do Allegro w tej sprawie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

modelarz1968
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów