anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyboru odpowiedniej kategorii przy wystawianiu na Allegro i na A. lokalne

filino3
#9 Pomysłodawca#

Usiłuję wystawić w kategorii Muzyka-Akcesoria- gdzie powinno pojawić się kilka podkategorii a pojawia sie tylko jedna "Opaski muzyczne". Podobnie jest gdy korzysta się z samej wyszukiwarki.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@filino3 Sprawdziłam tę kategorię i podkategoria "akcesoria" jest ostatnim odłamem tej ścieżki kategorii. Znajdują się tam tylko opaski koncertowe i nie jest to błędem. Podejrzewam, że w takim razie interesuje Cię po prostu inna kategoria. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

filino3
#9 Pomysłodawca#

Akcesoria.jpg

oznacz moderatorów

filino3
#9 Pomysłodawca#

Wygląda na to że nie zrozumiała Pani co napisałam. Właśnie gdy sie korzysta z wyszukiwarki też pojawiają się tylko opaski. Tylko nie było w historii Allegro i nie ma zeby dwie ostatnie podkategorie były pojedyncze. Zreszta jak się otwiera wyszukiwarkę w odpowiedni sposób to podkategorie sa widoczne. Także to jest awaria na Allegro

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Niestety, Allegro ostatnio polikwidowalo wiele podkategorii 😞 Na zwykłym Allegro aukcje zostaly przeniesione ze zlikwidowanych podkategorii do głównych, a na allegro lokalnie stare, zlikwidowane podkategorie są jeszcze widoczne z ofertami, które zostaly tam wystawione, ale nowych ofert się w nich nie wystawi.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@filino3 Zrozumiałam co masz na myśli. 😉 Sprawdziłam kategorii na Allegro.pl i wszystko się zgadza, tak jak napisałam wyżej. Natomiast tak, jak napisał @vonNogay kategorie zostały ujednolicone. Stare oferty są jeszcze widoczne, ale nowych nie wystawisz już w niektórych kategoriach. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów