anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zapłaty po zakupie po raz czwarty... jak to ograniczyć?

stom007
#9 Pomysłodawca#

Mam problem ze sprzedażą smartphona Xiaomi. Po raz CZWARTY sprzedałem go a kupujacy nie sfinalizował transakcji do tego w małych odstępach czasu jakby to ktoś specjalnie robił? ale z tylu kont? nie wiem nie wiem pojecia co sie dzieje... Pisanie wiadomość z prosba o oplacenie zakupu nie ma zadnego sensu bo ci kupujacy nawet nie odczytuja wiadomości. Jak temu można zaradzić bo już mnie to irytować zaczyna. Z gory dziekuje za pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stom007 Czy to zakup na Allegro.pl czy na Allegro Lokalnie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stom007
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaż na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

stom007
#9 Pomysłodawca#

Czy jest jakieś rozwiązanie na to? Czy bezkarność kupujacych to standard Allegro Lokalnie i nie da się z tym nic zrobić? :-]

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@stom007 nie da się z tym nic zrobić, nie ma żadnej weryfikacji kupujących, można założyć konto w minutę i robić zakupy albo wylicytować coś za 10000000000 zł 😞

oznacz moderatorów

albert1978
#7 Wielbiciel#

mam to samo , nie wiem czy to jakaś głupia moda ostatnio , czy może zwalczanie lokalnych sprzedawców bo nie są firmami i chcą coś sprzedać szybko i taniej , allegro rozkłada ręce a ja musze czwkać 5 dni

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@albert1978 dokładnie o to chodzi. 

oznacz moderatorów

stom007
#9 Pomysłodawca#

I mam kolejna sprzedaż bez zapłaty... Można oszaleć 😕 Gdzie jest weryfikacja kupujących ja się pytam? I blokowanie takich sytuacji... pociąganie do jakichś konsekwencji w postaci np. Zablokowania konta na okres 1mc

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@stom007 prosta odpowiedź

nie sprzedawać na allegro lokalnie

oznacz moderatorów

stom007
#9 Pomysłodawca#

Nie, wystarczy wprowadzić odpowiednie usprawnienia, to tyle. Proste.

oznacz moderatorów

kasiafilus
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór  o jakich uprawnieniach mówisz? Mam podobna sytuację i wkurza mnie blokowanie produktu bez zapłaty przez tego samego kupujacego. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

stom007
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór. Wystarczy że allegro wprowadzi pełną weryfikacje użytkownika zanim ten bedzie mógł dokonać jakiegokolwiek zakupu. A tak zaprogramowany bot (lub ktoś kto Ci poprostu chce zrobić na zlosc...) zaklada fikcyjne konto bez weryfikacji i od razu może robić takie właśnie zakupy..... Ja sprzedałem juz ten przedmiot z 20 razy... na lokalnie lub zwyklym, to jest dno... a i tak nic z tym nie zrobią jesli problem nie zglosi pewnie conajmniej z 1tys osob. Wystawiam przedmiot gdzie indziej bo to nie jest poważny serwis jak sie okazuje, a sprzedawalem tu nascie już lat...

oznacz moderatorów