anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak zmiany ilości sprzedanych sztuk pod ofertą, mimo ciagłej sprzedaży.

GoldenSharkPL
#7 Wielbiciel#

Mimo kolejnych zamówień, nie zmienia się ilość kupionych przedmiotów w opisie pod ofertą? O co chodzi ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pulkownik66
#19 Nestor#

@GoldenSharkPL Wejdź moje oferty- przy ofercie, akcje- edytuj - jedź w dół i zobacz jak masz zaznaczone, wznawianie oferty.

oznacz moderatorów

GoldenSharkPL
#7 Wielbiciel#

mam zaznaczone wznawianie oferty "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełnym zestawem przedmiotów"

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

GoldenSharkPL LEPIEJ ZMIEŃ NA ,, DO WYCZERPANIA PRZEDMIOTÓW ,, SKOŃCZY SIĘ ALLEGRO POINFORMUJE MAILEM , ALE ZAWSZE MOŻESZ ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ . TAK BEZPIECZNIEJ .PRZY WZNAWIANIU OFERTY  ZOSTAW PUSTĄ KRATKĘ .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@GoldenSharkPL No to wyfajkować, fajkę- zostawić puste pole - i gitara.

oznacz moderatorów

GoldenSharkPL
#7 Wielbiciel#

nie rozumiem dlaczego to ma jakikolwiek wpływ. produkt się sprzedaje, kolejne szytuki jadą do ludzi, ale ilości kupionych przez klientów nie zmienia się, a oferta wygląda na matwą, bo cały czas tylko 4 osoby kupiły 4 sztuki i tak już od 12 sztuk stoi w miejscu 😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@GoldenSharkPL Może nie opłacili, a Ty wysyłasz😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@GoldenSharkPL Sprawdziłem Twoją ofertę i faktycznie sprzedałeś już więcej lecz Allegro pokazuje sprzedaż z ostatnich 30 dni i w ciągu ostatnich 30 dni sprzedałeś 4 sztuki więc pokazuje właściwie. Nawet jeśli sprzedasz więcej to pokaże tylko transakcje z ostatnich 30 dni.

oznacz moderatorów