anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cena na Allegro vs Cena własny sklep online

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy są jakieś obostrzenia co do tego, że na Allegro cena musi w jakiś sposób współgrać z ceną w sklepie online należącym do tej samej firmy? Przeczytałem na Antyweb artykuł z zeszłego roku w tym temacie jednak to dotyczy jakiegoś programu Allegro Ceny, którego nie znam. 

Allegro przy wszystkich opłatach oczywiście jest znacznie droższe kosztowo niż własny sklep, zatem dla wielu produktów musimy mieć odpowiednio wysoki narzut aby to miało sens. I tak przy normalnej prowizji narzut 25% to jest moim zdaniem minimum.  

Czy zatem Allegro jakoś może upominać czy wszczynać jakiekolwiek interwencje jeżeli cena tego samego produktu na Allegro będzie kilka procent wyższa niż w moim sklepie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, Ty możesz sobie ustawić swoją cenę, Allegro tylko upomni się o opłaty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prestin_pl nie ma żadnych, inne koszty sprzedaży i mogą być inne ceny, sam mam różnicę na allegro + 10 %  bo inaczej było tak przy sprzedaży za 10 000 zł allegro brało 1800 zł a mi zostawało 300 zł 😄 

Co do artykułu allegro wyklucza z allegro ceny oferty gdzie w swoim sklepie masz taniej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

To dobrze, jeszcze w sumie by tego brakowało żeby móc takie same ceny dawać. To by wielu albo wyodrębniało firmy albo wogóle rezygnowało z Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

czyli do boju, sprzedaży.😅

oznacz moderatorów