anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

centrum zniżek

BISport
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie odnośnie Pakietu Powitalnego 

-Czy zniżka na abonament profesjonalny  wartości 199 zł obejmuje tylko pierwsze 30dni , czy ta zniżka obejmuje 90 dni czyli 3x199 zł

drugie moje pytanie dotyczy “Pakiet Powitalny Bonus - 100 dodatkowych Wyróżnień. Wydaje mi się że spełniłem wymogi , a takowy pakiet nie pojawił mi się w centrum zniżek.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

czytałem regulamin jeśli chodzi o pierwsze pytanie to nie jest to sprecyzowane czy ten abonament ma zniżkę 3 x 199zł czyli przez pełne 90 dni pakiety jest tylko napisane zniżka abonamentowa 199 zł

a jesli chodzi o drugie pytanie to ukończyłem kurs w Akademii Allegro o Programie Powitalnym

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BISport zniżka na Abonament obowiązuje przez cały okres Programu, czyli 90 dni. 
A możesz jeszcze napisać kiedy ukończyłeś kurs Akademii Allegro? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

kurs program powitalny ukończyłem 6 stycznia .

oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

a ta zniżka jest jedna przez te 90 dni ,czyli 199 zł po załączeniu abonamenty w okresie tych 90 dni ,czy może przez te 90 dni są trzy zniżki po 199zł , w zależności kiedy uruchomie  abonament 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BISport poproszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości dopytuję jeszcze o bonus i o szczegóły związane ze zniżką na Abonament. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

czekam z niecierpliwością na odpowiedz?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BISport wyróżnienia w ramach Bonusu zostaną Ci przyznane na w ciągu kilku dni, zobaczysz je w Centrum zniżek
Jeśli chodzi o Abonament to zniżkę otrzymujesz na czas trwania Programu, czyli na 90 dni.
Po aktywacji Programu aktywowałeś zniżkę, natomiast sam abonament musi być aktywowany osobno - tutaj.
Od dnia aktywacji abonamentu, odnawia się on co 30 dni (okres rozliczeniowy).
Jeśli odnowienie trafi na aktywne zniżki to nadal nie zapłacisz za Abonament. Jeśli jednak odnowienie trafi po zakończeniu zniżek, to zapłacisz pełną kwotę za Abonament. 
Czyli musisz zwrócić uwagę na to czy trzecie przedłużenie Abonamentu będzie jeszcze w trakcie Pakietu powitalnego i odpowiednio wcześnie Abonament wyłączyć, żeby nie była naliczona opłata. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

dziękuje bardzo za odpowiedz . jeżeli chodzi o wyróżnienia pierwszy pakiet otrzymałem , lecz nie wiem dla czego nie przyznano mi drugiego.

Punkt 1 podpunkt b) pierwszy pakiet 100 wyróżnień 

punkt 2 drugi pakiet 100 wyróżnień - i tego nie otrzymałem brak go w centrum zniżek

 

  1. Do Programu Powitalnego zapraszamy wszystkie nowe Konta Firma w rozumieniu Regulaminu Allegro tj. takie, które po raz pierwszy przeszły pozytywną weryfikację. Wystarczy, że zaakceptujesz warunki w Centrum Zniżek, a nawet przez 90 dni (90 dni liczymy od momentu pojawienia się pakietów w Centrum Zniżek; pakiety działają od dnia zaakceptowania ich w Centrum Zniżek) możesz skorzystać z takich zniżek/benefitów:

    a) 100% zniżki naliczonej prowizji od sprzedaży oraz 50% zniżki od prowizji od sprzedaży Oferty wyróżnionej, jednak nie więcej niż 10 000 zł brutto w każdym 30- dniowym cyklu trwania Programu (szczegóły wraz z przykładem w punkcie 4a Regulaminu);

    b) pakiet 100 Wyróżnień (wyjątki opisane w punkcie 4d Regulaminu);

    c) bezpłatne wystawianie Ofert w kategoriach, w których naliczamy taką opłatę (wyjątki opisane w punkcie 17 Regulaminu);

    d) 100% zniżki na Abonament Profesjonalny o wartości 199 zł.

  2. To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, jeżeli ukończysz kurs w Akademii Allegro o Programie Powitalnym w ciągu 10 dni po pozytywnej weryfikacji Konta Firma, otrzymasz kolejne 100 Wyróżnień.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BISport  z tego co widzę w systemie to otrzymałeś drugi pakiet o nazwie "Pakiet Powitalny 2/2 - pakiet 100 Wyróżnień..." 17 stycznia 2023 roku i wykorzystałeś już 61 ze 100 wyróżnień. Natomiast bonus tak jak napisałam, otrzymasz w ciągu kilku najbliższych dni 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BISport
#8 Zapaleniec#

zle doczytałem już wszystko ok ,wiec czekam na ten bonus 

dziekuje za wyjaśnienie 

oznacz moderatorów