anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Charytatywni brak możliwości integracji allegro z inpost

Martaynaa
#7 Wielbiciel#

Mój przedmiot został wylicytowany i opłacony. Miałam ustawioną opłatę za dostawę, ale po uiszczeniu opłaty koszt za dostawę pokazuje się 0zł

Klikając nadaj przesyłkę przekierowuje mnie do managera inpost, ale żadne zamówienie nie jest widoczne po zintegrowaniu inpostu z allegro. 

Jak nadać przesyłkę, która jest opłacona, ale koszty dostawy nie są opłacone? W moich finansach nie widnieje żadna kwota do wypłaty tak jakby przesyłka nie została opłacona

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Pewność że opłacony?: Nie pobieramy żadnych opłat za sprzedaż w ramach aukcji Allegro dla WOŚP. W przypadku zakupu w Twojej ofercie, wartość przedmiotu wpłynie bezpośrednio na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a do Ciebie trafi kwota na pokrycie kosztów dostawy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Martaynaa Podaj mi proszę link lub numer oferty, której dotyczy ta sprzedaż. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Martaynaa
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Link do licytacji

https://allegro.pl/oferta/pluszowa-pszczolka-handmade-tobeeloved-wosp-13123114277

 

@LEW433 tak, dostałam maila i w aplikacji w zamówieniach jest info, że kwota 53 z 53,przed mailem było 0 z 53

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Martaynaa Dziękuję, sprawdziliśmy to zamówienie i przypadkowo ustawiłaś darmową dostawę od 0 zł ("Aby mieć darmową dostawę, kup u Martaynaa za co najmniej 0,00 zł."), dlatego sprawdź proszę swoje ustawienia w tej zakładce (pod "Koszty dostawy dla kupującego" musisz kliknąć "Zmień" i sprawdzić czy w "Polska - allegro.pl" nie ma zaznaczonej opcji darmowej dostawy w kraju. W pozostałych ofertach też masz takie ustawienia, więc im szybciej je zmienisz tym lepiej. 

Jeśli poprawnie zintegrowałaś konta, czyli otworzyło Ci się okno Allegro i miałaś potwierdzenie "Udało się") to zamówienie musi pojawi się w Managerze Paczek. Jeśli go nie widzisz spróbuj zmienić filtry i zmienić na Kurier24 zamiast Paczkomaty. Możesz też nadać tę przesyłkę na swój koszt lub poprosić kupującego o dopłatę na przesyłkę, bo InPost naliczy standardowo opłatę 13,41 zł. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Martaynaa
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ niestety po zmianie filtrów zamówienie jest niewidoczne. Nie chce obciążać kupującego dodatkowymi opłatami przez swój błąd, więc opłace przesyłkę, ale czy w takim razie muszę wszystkie dane ręcznie wpisywać? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Martaynaa Tak, jeśli wyślesz przesyłkę na swój koszt to zaciągnięcie danych nie będzie miało tutaj znaczenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów