anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę przekształcić konto firmowe na prywatne; wszyscy proponują odwrotną operację. Jak to zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tax10
#7 Wielbiciel#

Jestem na Allegro 19 lat 5 miesięcy 27 dni i nie chcę rezygnować ze współpracy. Od dwóch lat nie prowadzę działalności i nie mogę się posługiwać numerem NIP ani nazwą firmy... Chcę przekształci konto na prywatne/osobiste ale wszystkie porady dotyczą operacji odwrotnej. Może ktoś wie jak to zrobić nie tracąc ciągłości; jestem ok 70l. i trochę mi trudno to zrobić samodzielnie. Poradzi ktoś? 

Pozdrawiam tax10 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tax10 Cześć. 🙂 Nie ma możliwości zmiany konta firmowego na konto zwykłe. Rozwiązaniem będzie założenie nowego konta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tax10
#7 Wielbiciel#

Pani Olu a czy zachowam historię moich działań na Waszym portalu; szkoda by było tych 19 lat z okładem...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tax10 Przykro mi, ale nie. Nie ma możliwości przeniesienia historii z konta na konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tax10
#7 Wielbiciel#

Dziękuję; odpowiedź dzięki AG uzyskałem szybko i jest jednoznaczna, zrozumiała. 

pozdrawiam tax10

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro jakiś czas temu zablokowało taką możliwość, ale są przypadki że zmienią, masz dobre uzasadnienie?

oznacz moderatorów
tax10
#7 Wielbiciel#

Ciekawe jaki to jest - ten mój przypadek? Pani Ola, moderatorka pisze, że się nie da! 

Dzięki "Bogu" za odpowiedź, pozdrawiam.

oznacz moderatorów