anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę rozszerzyć sprzedaż firmową i musze wysłać dokumenty

MAMY ROZWIĄZANIE!
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam, mam pytanie odnośnie rejestracji konta firmowego na allegro, przeszedłem podstawową weryfikacje mam aktywne konto na allegro mogę wystawiać przedmioty sprzedawać itd.
Chciałbym to rozszerzyć do maksimum, ale tu mam pytanie gdzie jest RODO i po co im skan dowodu osobistego? Jakie tam dokumenty są wymagane i po co to komu potrzebne ? 
Po cholerę komu te rodo skoro wszedzie, żeby przejść coś mam wysyłać skan dowodu?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystko musi być widoczne na skanie dowodu, dopytaj ale można zasłonić nr dowodu i pesel, jak chcesz sprzedawać to inaczej nie przejdzie, każdy musiał przesłać: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rejestracja-i-aktywacja/rejestracja-konta-dla-polskiej-fi...

oznacz moderatorów
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Jednoosobowa działalność gospodarcza imię i nazwisko właściciela ; NIP; pozostałe [1] dokument potwierdzający NIP; zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wpisie do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej [3]

Dane wypiełniam w okienkach imie nazwisko pesel, czyli tak naprawdę mogę im wysłać zdjęcie dowodu, z imieniem i nazwiskiem i nr pesel resztę mogę zakryć ?
No i [3] trzeba odkopać papiery. 
Z kim ewentualnie się skontatkować i gdzie chodzi mi tu bezpośrednio pracownika allegro ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów