anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałabym rozwinąć swoją sprzedaż zagraniczną. Co mam zrobić żeby to aktywować?

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LG_EZ w tym przewodniku znajdziesz wszystkie informacje na ten temat 🙂 
W tym wątku z kolei możesz przeczytać zapis pytań i odpowiedzi z webinaru na ten temat. A tutaj specjalny kurs Akademii Allegro. Aby zacząć powinieneś udostępnić zagraniczne metody dostawy, szczegółowe informacje jak to zrobić są dostępne na tej stronie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#

Witam. Gdzie mogę znależć te numery EPR? I czy to jest powód że osoba z Holandii ma możliwość zakupu u mnie produktów ale nie widzi moich ofert? W następstwie uzyskuje informacje, że mój sklep nie sprzedaje niczego aktualnie.

POzdrawiam Laura Garula

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LG_EZ Cześć. Numer ERP musisz zarejestrować samodzielnie (wynika to z dyrektywy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych). W różnych krajach obowiązują różne numery EPR. 

Ograniczenia w sprzedaży obowiązują tylko dla Francji i Niemiec (czyli kupujący spoza tych krajów powinni widzieć Twoje oferty). 

Czy w ofercie, z której chce skorzystać klient z Holandii, udostępniasz dostawę za granicę? Testowo ustawiłam kraj dostawy na swoim koncie jako Holandia i widzę Twoje oferty: 

ko_alka_0-1677089584370.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#

Tak. Dostawy zagraniczne zostały uruchomione

oznacz moderatorów

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#

Wszystko niby jest ,a dalej nie widzi moich produktów

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LG_EZ Niech klient napisze do nas bezpośrednio tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LG_EZ
#9 Pomysłodawca#

Dobrze . Dziękuję ślicznie

oznacz moderatorów