anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co gdy paczka za duża na paczkomat?

borneq
#9 Pomysłodawca#

Chcę sprzedać na Allegro używaną skanero-drukarkę; wydaje  się że jest minimalnie za duża na gabaryt C, poza tym musiała by stać w paczkomacie bokiem.

Chcę zamówić kuriera. Jaki kurier może odebrać paczkę w soboty albo po południu, czy kurierzy InPosta odbierają paczki, które nie mieszczą się w paczkomatach? A może DPD, choć jak odbierałem od nich paczkę to dostarczali tylko do 13. Poza tym, jak nadaję paczkę to już muszę robić to z Allegro, poza tym na przykład paczkomat Inpost przez Allegro jest znacznie tańszy.

Dodatkowo,  skąd wziąć odpowiedni karton na przesyłkę?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Może zacznij od wymierzenia sprzedawanego sprzętu, a nie od "wydaje mi się".
Największa skrytka to 41x38x64 cm

Czy liczysz, że w trakcie transporty paczka zawsze będzie leżał "na brzuszku" ? zapomnij. Nawet oznakowanie strzałkami kierunkowymi tego nie gwarantuje, najlepiej wykupić opcję "NST - ostrożnie" ale to kosztuje i to chyba teraz nie mało.

Odbiory kurierskie to nie koncert życzeń: w sobotę lub po południu. Przyjadą jak im pasuje na trasie.

Wystaw sprzęt tylko z odbiorem osobistym - niech kupujący sobie sam przyjedzie i odbierze, pewnie w weekend będzie mu pasowało

Karton można kupić lub przejść się po najbliższych sklepach, może ktoś będzie miał odpowiedni

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli nie możesz nadać paczki w godzinach pracy to proponuje poszukać w swoim mieście punktu jakiejś firmy kurierskiej, albo ogolnie firm kurierskich - są czynne często wieczorem. Można też wysłać na poczcie.

Jeśli chodzi o karton, to jeśli mieszkasz na blokowisku szukałbym w śmietniku - tym na papier 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów