anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jest nie tak?

BISERINKA
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich. Uprzejmie proszę o pomoc. Zamawiają u mnie artykuły i proszą o wspólną wysyłkę; potwierdzam wysyłkę wybierając paczkomat Inpost. A dalej jest milczenie... I takich sytuacji już kilka było. Czy to jest jakiś błąd po mojej stronie, bądź coś w ustawieniach jest nie tak czy raczej osoby nie chcą kontynuować po wybraniu? Nie ma żadnego komunikatu od takiej osoby... Dziękuję! 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@BISERINKA a piszesz o allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BISERINKA
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalne w czacie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że nie chcą kontynuować a pytają bo tam nie możliwości łączenia zakupów w jedną przesyłkę.

oznacz moderatorów

BISERINKA
#8 Zapaleniec#

No właśnie jest taka możliwość, tylko że dziwnie, że ludzi wybierają towary a potem milczą... nie po raz pierwszy tak sie dzieje.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Na AL jest możliwość łaczenia zakupów od jednego sprzedającego, tylko on musi to udostępnić.

@BISERINKA Pytanie na czacie to jeszcze nie zamówienie > bardzo często komuś się nudzi i pisze różne rzeczy przez CW, a potem się nie odzywa. Nie przejmuj sie.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@BISERINKA na lokalnie ludzie po prostu złośliwie kupują i nie płacą albo udają zainteresowanie zakupem, taka specyfika tego miejsca

oznacz moderatorów

ulkajas1
#9 Pomysłodawca#

u mnie jest to samo już kilka razy taka sytuacja na allegro lokalnie już się zastanawiałam czy u mnie jakiś błąd

oznacz moderatorów