anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza niebieski kwadrat przy niektórych moich ofertach?

Client:36153609
#7 Wielbiciel#

172216489_288565652756349_3210087941303683632_n (1).jpgWITAM. Jestem początkującym sprzedawcą i mam pytanie  dlaczego przy niektórych produktach mam te niebieskie kwadraciki (podkreślone na czerwono)?  Nie wiem co to oznacza , proszę o odpowiedz 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

pewnie chodzi o parametry . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36153609 chodzi o połączenie z katalogiem produktów. Rzęsy są skatalogowane jako "Rzęsy do przedłużania Noble Lashes", natomiast klej nie jest powiązany z żadnym produktem, dlatego przy tej ofercie taka informacja i symbol się nie pojawia. W ramach Katalogu produktów chcemy zebrać i opisać przedmioty sprzedawane na Allegro, katalogujemy produkty, które odróżniają się od innych swoimi właściwościami, np. modelem, kodem producenta, numerem GTIN, czy innymi parametrami podstawowymi, więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. Natomiast w tym artykule znajdziesz instrukcję łączenia ofert z katalogiem produktów. Jako początkującą Sprzedającą na Allegro, zachęcam Cię do uczestnictwa w kursach w ramach Akademii Allegro, to platforma szkoleniowa tworzona przez specjalistów z Allegro oraz niezależnych ekspertów, korzystając z niej dowiesz się m.in. jak efektywnie sprzedawać, jak tworzyć opisy ofert itp.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów