anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co robic ?

atimos
#1 Nowicjusz#
  • Wystawiłem przedmiot na allegro lokalnie dostałem smsa od allegro z linkiem o sprzedanym produkcie z linkiem aby "odebrać swoje pieniądze" kliknąłem przekierowało mnie na witrynę [edytowano] i na tej stronie panel logowania do banku którego używam zalogowałem się i zadzwonił do mnie numer mówiąc że jest pracownikiem banku i że musi zamrozić moje środki ponieważ podałem złe dane narzucił mi przelew 2x po 2 tysiące złotych 4 tysiące zginęły z konta zgłosiłem to do banku konto jest zablokowane reklamacja zlozona mam iść na policję czy mogę oczekiwać czegoś od allegro?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Zostałeś oszukany, nie wiem czy odzyskasz kasę, powinieneś zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atimos  Nigdy nie wolno klikać żadnych linków, to nie była strona Allegro  lecz allegro0o...

Po prostu oszustwo teraz zgłoś nie do Allegro lecz na policję.

Od Allegro dostaniesz słowa ubolewania:  bardzo nam przykro....

Allegro nie ma możliwości żeby kontrolować każdego użytkownika i pozwalać lub zabraniać klikać w dziwne linki.

 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Zakup był poza allegro, nie pomogą . Nigdy nie należy  klikać w podejrzane linki . 

 

Zgłoś na policję może odzyskasz pieniądze lub ich część

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@atimos a co chcesz oczekiwać od allegro ? że zalogowałeś się na podrobioną stronę do wyłudzania kasy 😞 to już załatwiasz wszystko z bankiem - policją 😞

Ps. skasuj telefony z ofert to nie będziesz dostawał takich smsów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów