anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z paczką po zwrocie?

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Miałam zwrot przedmiotu i po wypełnieniu formularza była wiadomość o wysłaniu paczki, ale ja jej nie mam, bo nie zrobiłam dopłaty do paczki i nie została wysłana. Gdzie jest wtedy paczka i kto ma ja wysłać? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Możesz coś jaśniej napisać? Piszesz jako sprzedająca czy kupująca? - nic nie wiadomo z Twojej informacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sylwia199330 Jaki zwrot, jaka dopłata? Kto paczki nie wysłał?

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Przedajaca. Klientka chciała kupić przedmiot. Ten przedmiot miał dopłatę. Ja tej dopłaty nie zapłaciłam, bo chciałam skonsultować z kupującą o dopłacie do przesyłki i czy chce kontynuować zakup czy rezygnuje z niego. Ona powiedziała że rezygnuje, bo nie chce dopłacać. I napisałam do kolesia który miał sklep z przedmiotami tymi co klientka kupiła. On kazał mi wypełnić formularz i odesłać paczkę, ale ja jej nie mam. Jak nie wyślę dopłatę to jej nie wysyłają, bo miałam tak wcześniej, że czekali na dopłatę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot robisz w ten sposób: Allegro - zwrot towaru.pngA paczka zostaje u sprzedawcy, do Ciebie wraca kasa.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Zrobilam tak 

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sylwia199330 Dalej nie wiadomo, o co chodzi. To ile jest tych kupujących, dwie? Jaka dopłata, do czego? Kto to kupił, kto ma odesłać? Ktoś chciał kupić, a Ty miałaś dopłacać?  🙂

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Nie ważne 

oznacz moderatorów