anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z Programem Szybkich Wysyłek od 01.01.2022?

tryme_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Z tego co zrozumiałem Program Szybkich Wysyłek kończy się dzisiaj 31.12.2021, dlatego też mam pytanie, kiedy możemy spodziewać się informacji o nowym programie?

Czy od jutra jako sprzedający będziemy płacić pełną wartość wysyłki?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio@annas14-firma bardzo Was przepraszam za tę sytuację - informację, którą Wam przekazałam, również otrzymałam dosłownie przed chwilą.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Allegro One Box, zielony automat. Dlaczego przy tej formie dostawy na moich aukcjach, w szczegółach dostawy nie mam ikonki smart dla zakupów powyżej 40zł? Mam ustawione 7.99zł. Przy innych formach dostawy wszędzie jest smart. 

IMG_20220103_170500.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio To błąd po naszej stronie, który został już naprawiony, ale bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Nie musisz nic zmieniać, jutro ta forma dostawy również będzie oznaczona ikoną Smart.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

oznacz moderatorów

tryme_pl
#9 Pomysłodawca#

Owszem, przesyłki Allegro Smart! nadal będą bezpłatne, ale dla klientów.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@mr_oma W moich wszystkich ofertach nadal można wybrać darmową przesyłkę Allegro One niezależnie od wartości zakupu. Co mam zrobić aby uniknąć problemów?

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Edytowałem cennik dostaw przed chwilą i sam wpisalem ręcznie kwoty płatnych przesyłek bez smart

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio, super, cieszę się, że miałeś taką możliwość. Migracja aktualizacji cen może potrwać kilka dni. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tryme_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy możemy spodziewać się w tym miesiącu jakiś konkretnych informacji w sprawie nowego programu?

oznacz moderatorów

Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

A ja niepotrzebnie spieszę się do 15:00 z wysyłką tych z "dzisiaj". Po co?!! 😉 Teraz już mogę mieć w poważaniu szybkie wysyłki 😉 Nie ma promo, nie ma pospiechu. A klient i tak zadowolony - bez względu na to co insynuuje nam All. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Klocko-m-ania Pamiętaj tylko że Wysyłka w terminie wpływa na ocenę jakości sprzedaży. 😊

oznacz moderatorów

tryme_pl
#9 Pomysłodawca#

Wystarczy dać dłuższy termin na wysyłkę i niczym się nie stresować.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Też tak myślałem. Wydłuże sobie czas wysyłki , będzie mniej stresu, będę się wyrabiał na spokojnie ale wtedy zaczynają się inne problemy, w momencie ustawienia czasu wysyłki na 2-3 dni robocze dostaje dużo wiadomości kiedy moja przesylka zostanie wysłana , co tak długo, proszę o pilną wysyłkę itd. Nie dogodzisz. 

oznacz moderatorów