anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z tą kampanią monet SS ?? Jak edytować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

O co chodzi w tej Kampani Monet dla Super Sprzedawcy? Dostałam 100 monet, zrobiłam kampanię z budżetem 100 monet ( bo tyle dostałam promocyjnie), była opcja wybierz produkty więc wybrałam bo nie chciałam rozdawać monet za zakup 3 złotowy, i wszystko pieknie do czasu, aż chciałam edytować albo dołożyć kampanię (skoro jest opcja), ale NIC NIE DZIAŁA. Wczoraj pisałam z konsultantem na CZACIE bo chcąc np edytować kampanię w kółko pokazywał się komunikat na czerwono że "budżet musi być NAJWYŻEJ 0zł" (????) , zmieniając pokazywało co najmniej 10zł.Na  50, 80 nic nie dało się zmienić w edycji ani dodać jako nową kampanię, ale opcja działała do czasu wybierania produktów i ZONK. PYTANIE, Można edytować czy nie można bo połowiczna możliwość skorzystania z promocji jest chyba BEZ SENSU. Nadmienię że konsultant na Czacie obiecał  zająć się sprawą (miał jeszcze wysłać powiadomienie na maila mi o jej zgłoszeniu do działu techn - ALE NIC NIE BYŁO). Dlaczego nic się nie da skoro mam jeszcze tyle monet nie wykorzystanych do rozdania? Dodatkowej Kampanii też nie dodam bo na to już budżet pokazuje 0 ( bo całe 100 monet wpisałam wcześniej w poprzednią kampanie i niemogę tego zmienić)  Do końca promocji zostało mi 4 dni, JAK JĄ WYKORZYSTAĆ BEZ DOSTEPU DO OPCJI? Czy tylko ja mam ten problem? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

GaleriaAV_0-1714124458571.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaAV czy nie masz na myśli tej promocji
Od 1 lutego 2023 nie przyznajemy Monet uczestnikom programu Super Sprzedawca. 
Prześlij proszę zrzuty ekranu z całej zakładki z widocznymi ofetami do jakich chcesz dodać monety oraz pełnym ekran wraz z adresem strony, oraz paskiem z godziną i datą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

GaleriaAV_0-1714136234741.png

Nie szukałam na siłę promocji w żadnym archiwum, po prostu dostałam wiadomość od Allegro że przyznano mi te monety na kampanie (9dni temu), weszłam w odnośnik w wiadomości o było 100 monet to skorzystałam, co mają do rzeczy oferty - mam ich ok 1000 chciałam dodać kilkadziesiąt opcjonalnie do kampanii, ich zrzut nie ma sensu bo to tasiemiec a z tego co wiem nie są wykluczone te kategorie , Problem tkwi w czymś innym - mam sto monet, mam kampanię (nawet lecą wczesniej wybrane oferty z monetami i kilka już wykupiono) czyli sobie tego nie ubzdurałam - dlaczego NIE MOGE JEJ EDYTOWAĆ skoro jeszcze mam czas na wykorzystanie bonusu który otrzymałam . Pokazałam już z rzut w czym rzecz - IRRACJONALNA OPCJA "Budżet kampanii musi wynosić co najwyżej 0 zł" na czerwono, proszę czytać ze zrozumieniem. Kto to tworzy??

GaleriaAV_0-1714136863020.png

Tu widać datę ważności tej mojej promocji, ile mam monet w budżecie, chcę zmienić ilość monet i lub dołożyć oferty , czemu TO nie działa ??

Chodzi o OPCJĘ EDYCJI NA DOLE - wchodzę w to, dodaję oferty ( bo się da) po czym chcąc zatwierdzic jest komunikat:

GaleriaAV_0-1714137135195.png

Co to za logika????

oznacz moderatorów
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

Dobra doczytałam to: 

GaleriaAV_1-1714137744051.png

Czy to dlatego, edycja nie działa? Ponieważ wygląda na to że jest to kampania z tzw pojedyńczymi ofertami.. Czy jeżeli zakończę tę kampanię to bez problemu będę mogła zrobić nową osobno czy nie wykorzystany budżet nie przepadnie? Swoją drogą ten komunikat 0 zł zrobiony myląco...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaAV aktywnej kampanii nie można edytować i pewnie to stanowi problem, natomiast zgadzam się z Tobą komunikat powinien być inny. 
Muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość, ponieważ dopytuję, co się stanie, gdy zakończysz trwającą kampanie. Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za chęci, ale zamiast czekać i tracić czas przetestowałam. Niech to będzie info dla innych - można zakończyć kampanię i stworzyć nową. I już zrozumiałam o co chodzi z tym komunikatem na czerwono. Jeśli mam jedną kampanię w której ustawię budżet tyle ile mam monet, w nastepnej pokazuje że mogę dodać nie więcej niż 0 bo 0 posiadam. I tak samo ustawiona jest edycja - czyli niemożliwa. Jeżeli ustawiłam sobie 1 kampanię na 80 monet (mając 86) to zostało mi 6 do wykorzystania. Ale algorytm mówi że nie można ustawić mniej niż 10 w budżecie więc ustawiając drugą kampanię z 6cioma monetami już się nie da. Wszystko jasne ale człowiek do wszystkiego musi oczywiście dojść sam. Przyznać trzeba że umysł informatyka budującego algorytmy potrafi być kreatywny.. 

oznacz moderatorów