anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z tą wpłatą?

Ricardo_10
#7 Wielbiciel#

Hej! Mimo, że na allegro jestem już 11 lat, wczoraj dopiero sprzedałam swój pierwszy produkt. Ogólnie wszystko poszło bez problemów, klient kupił ode mnie wózek, zapłacił za niego PayU. I teraz u mnie na koncie wisi ta wpłata jako nieaktywna. Uzupełniłam wczoraj dane ze swojego banku, dodałam numer konta, przelałam 1.01 zł w celu weryfikacji i cisza. Czy wykonałam prawidłowo całą procedurę? Boję się, że wpłata wróci do kupującego, a towar dzisiaj został mu dostarczony. Wtedy będę bez towaru i bez pieniędzy. Pomoże ktoś? 

Screenshot_20210106_150100_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ricardo_10 Wpłata nie ma prawa wrócić, nie ma takiej możliwości technicznej.
Tu masz wszystko opisane https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Ricardo_10
#7 Wielbiciel#

Czyli teraz tylko czekać aż wszystko zostanie zweryfikowane i według tego co tam uzupełniłam, czekać na pieniążki z PayU? Uf... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ricardo_10 Mniej więcej😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ricardo_10 Środki nie znikną. Po weryfikacji konta do wypłat, trwa kilka dni(masz kasę więc może być to dłużej), przelejesz na swoje konto bankowe. Jeżeli będzie trwało zbyt długo, może dopytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

Ricardo_10
#7 Wielbiciel#

Dzięki!!!! 

oznacz moderatorów

Ricardo_10
#7 Wielbiciel#

Jednak chyba nie do końca wszystko zrobiłam dobrze, bo władnie na moje konto wróciła opłacona złotówka, natomiast na allegro dalej mi wisi info.... 

Screenshot_20210107_005547_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Prawidłowo, powinna wrócić opłata z jednej i z drugiej instytucji. Nie wiem, czy nie musisz również zweryfikować się w przelewy24?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ricardo_10 Czyli zgodnie z procedurą. Teraz pozostaje czekać na weryfikację, którą może potrwać dłużej niż zwykle z uwagi na to, że masz na koncie środki do wypłacenia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @Ricardo_10, standardowo czas na weryfikację konta różni się w zależności od wybranego operatora płatności. W przypadku PayU są to 3 dni robocze. Dlatego proszę Cię o chwilę cierpliwości. To, że wpłata weryfikacyjna wróciła na Twoje konto, jest standardową procedurą. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów