anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy kupujący zażądał zwrotu 55 zł choć 2 mce temu mu zwróciłem te 20zł?

Drops2018
#7 Wielbiciel#

Co zrobić gdy kupujący zażądał zwrotu 55 zł choć 2 mce temu mu zwróciłem te 20zł? (złożył wniosek o 55zł choć 20zł mu zwrociłem) co zrobić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Drops2018 masz dowód że coś zwracałeś i na jakiej podstawie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Drops2018
#7 Wielbiciel#

tak mam dowód że zwróciłem, z powodu że kupujący nie miał czasu na zrobienie kolejnych rzeczy i zażądał zwrotu 20zł więc mu zwróciłem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Drops2018 nie miał czasu na zrobienie kolejnych rzeczy ????

Napisz po naszemu jak to wyglądało za ile zakup co bylo przyczyna zwrotu 20 zł i na co się teraz powołuje ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Drops2018
#7 Wielbiciel#

Pewien pan kupił łącznie 11 przedmiotów ( 7 i 4) ( dwa zakupy) Zrobiliśmy 7 a za następne 4 chciał zwrotu 20 zł (zwróciłem od razu) Po około 2 miesiącach rozpoczął dyskusje i zażądał 55 zł odemnie bo przedmioty mu "znikły" (kupiło ode mnie dużo osób i nikomu nic nie znikło)nie chciałem mu zwrócić bo nie zamieścił żadnych dowodów że cokolwiek mu znikło, 3 dni temu przyszedł mi email że kupujący dostał zwrot 20 i 35zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Drops2018 Aha, czyli była Dyskusja, klient złożył reklamację na te 7 szt, bo była jakaś wada. Ty reklamacji nie uznałeś i Allegro mu zwróciło całą wpłatę. Teraz Allegro może wymagać od Ciebie zwrotu tych pieniędzy. Pewnie już otrzymałeś odpowiednie zawiadomienie. Jeśli nie oddasz, mogą Ci zablokować konto.

oznacz moderatorów

Drops2018
#7 Wielbiciel#

tak już zablokowali a ja im zwróciłem 20zł i umówiłem sięz kupującym że gdy przyjdzą mu pieniądze to zwróci mi te 20zł a już minęło 3 dni... 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Drops2018 Oddaj do Allegro tyle ile od Ciebie żądają minus to co już oddałeś kupującemu. Wyślij Allegro potwierdzenie zwrotu tych 20 zł. Inaczej nie odblokują Ci konta.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Drops2018 odpisz allegro bo zapewne oni będą to ściągać z Ciebie choć nie zawsze tak jest że kupujący dostał 20 zł zwrotu i wyłudził kasę z POK ( 20 zł )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Drops2018
#7 Wielbiciel#

Człowieku czy ty jestes poważny?

Próbowałeś mnie jak i resztę ojebac na 50 zł a 2 dni bez przelewu nie możesz wytrzymać

**piiip**j się w tem głupi łeb bo nic w nim nie masz

Rozumiem jakbyś czekał dwa tygodnie

Ale ty **piiip**a czekasz dwa dni

I weź mi nie groź bo **piiip**a wyślę

Nie trawie takich ludzi

😉

Jeszcze coś kozaczku?

(wiadomośći od pana kupującego 🙂 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Drops2018 Cel na dzisiaj : pisanie pełnymi zdaniami, i taki opis sytuacji aby czytajacy wiedzieli o co chodzi. Dziękujemy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Drops2018 Jeżeli byłeś mu winien 55 zł, to mu zwróć 55 zł. Jeżeli byłeś winien 20 i 20 zł zwróciłeś, to już nic nie rób.

oznacz moderatorów